2017-02-10T17:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Mł. asp. Cezary Gruda „Najpopularniejszym Dzielnicowym roku 2016” w Makowie Mazowieckim [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KPP w Makowie Mazowieckim
REKLAMA
0
0
0
W środę, 8 lutego oficjalnie rozstrzygnięto plebiscyt na „Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2016” w Makowie Mazowieckim. Ten zaszczytny tytuł otrzymał mł. asp. Cezary Gruda, któremu podlega teren gmin Czerwonka i Szelków.

Oficjalne rozstrzygnięcie plebiscytu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego roku 2016” odbyło się podczas dorocznej odprawy z udziałem zastępcy komendanta mazowieckiego policji. Wyniki konkursu przedstawiały się następująco:
I miejsce zajął mł. asp. Cezary Gruda - dzielnicowy gminy Czerwonka i Szelków,
II miejsce zajął mł. asp. Grzegorz Dębowski – dzielnicowy gminy Młynarze i Rzewnie,
III miejsce zajął mł. asp. Jarosław Mrugacz – dzielnicowy gminy Płoniawy – Bramura.

Ogłaszając wyniki komendant mazowieckiej policji odczytała kilka ankiet mieszkańców głosujących w plebiscycie.

Dzielnicowego mł. asp. Jarosława Mrugacz oceniono jako pomocnego, zawsze poważnie i z zaangażowaniem podchodzącego podczas wykonywania swoich obowiązków, łatwo nawiązującego kontakty, który nie lekceważy żadnych sygnałów od mieszkańców.

Mieszkańcy gminy Młynarze i Rzewnie oddając głos na mł. asp. Grzegorza Dębowskiego uzasadniali to tym, że jest policjantem empatycznym. Pomaga osobom skrzywdzonym w różnych sytuacjach, a szczególnie tam gdzie dzieje się krzywda za tzw. zamkniętymi drzwiami. Dzięki takiej postawie wzbudza zaufanie do policji. Jest odpowiedzialny, pomocny, zaangażowany w problemy występujące w jego rejonie.

Dzielnicowy mł. asp. Cezary Gruda został oceniony jako sumienny i uczciwy policjant, który zawsze służy pomocą i poradą prawną. Jest otwarty na problemy innych, a co ważne zna swoich mieszkańców i ich problemy, pomimo, że jest dzielnicowym na terenie gminy Szelków i Czerwonka. Wykonuje swoje obowiązki z zaangażowaniem, bardzo mi pomógł poprzez założenie Niebieskiej Karty w mojej rodzinie pisze jedna z mieszkanek w swojej ankiecie. Mąż jest alkoholikiem, a w domu stosował przemoc wobec mnie i naszych dzieci. Dzięki jego ciągłym wizytom i rozmowom z mężem sytuacja w domu polepszyła się.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu insp. Marek Świszcz, Komendant Powiatowy Policji w Makowie Mazowieckim mł. insp. Marzena Zakrzewska, starosta makowski, wójtowie gratulowali i dziękowali za zaangażowanie w wykonywaniu swoich obowiązków zwycięzcom konkursu.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również