2017-12-18T10:46:47+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Młodzi opolanie zatrzymali pijanego Kurpia

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
0
0
0
Blisko 3 promile wydmuchał 53-letni mężczyzna zatrzymany wczoraj na terenie gminy Kadzidło przez dwóch młodych mieszkańców województwa opolskiego.

W niedzielę, 17 grudnia około godziny 15:00 dyżurny ostrołęckiej policji otrzymał zgłoszenie o pijanym kierowcy vw zatrzymanym przez dwóch przypadkowych świadków. Do zdarzenia doszło w pobliżu jednego ze sklepów na terenie gminy Kadzidło.

- Podejrzenia zgłaszających wzbudził sposób prowadzenia pojazdu przez kierowcę. Kiedy policjanci przybyli na miejsce, czekali już tam już świadkowie zdarzenia młodzi mieszkańcy województwa opolskiego, którzy zdołali ująć kierującego vw i uniemożliwili mu dalszą jazdę. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się  53 – letni mieszkaniec naszego powiatu. Przeprowadzone przez patrol policji badanie stanu jego trzeźwości wykazało, że miał on ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie, zostały mu zatrzymane prawo jazdy i sprawa będzie miała swój finał w sądzie – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Więcej o: policja, pijany, Kadzidło

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również