2017-07-25T15:50:09+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: Ukradł torbę z laptopem z zaparkowanego samochodu

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Policjanci z Ostrołęki zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież laptopa z zaparkowanego w centrum miasta samochodu. Złodziej został zatrzymany, trafił do aresztu i przyznał się do zarzutów.

W piątek w późnych godzinach wieczornych dyżurny ostrołęckiej komendy policji otrzymał informację dotyczącą kradzieży. Według oświadczenia osoby zgłaszającej nieznany sprawca z jej niezamkniętego citroena, który był zaparkowany w centrum Ostrołęki ukradł torbę z laptopem. Kobieta wartość strat oszacowała na kwotę około 1000 złotych.

- Po otrzymanym zgłoszeniu natychmiast w sprawę zaangażowali się kryminalni. Ich sprawne działania pozwoliły już następnego dnia rano na zatrzymanie podejrzewanego o tą kradzież mężczyzny. Okazał się nim około 30 – letni ostrołęczanin, został on zatrzymany w policyjnym areszcie.  Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu kradzieży, wstępnie przyznał się do jego popełnienia i odpowie za swoje postępowanie przed sądem – poinformował nas asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również