2018-05-07T12:25:46+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Poważny wypadek na DK-63. Trzy osoby odniosły obrażenia [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. myomza.pl
REKLAMA
0
0
0
Dziś rano w pobliżu miejscowości Podgórze na DK-63 doszło do poważnego wypadku, w którym uczestniczyły dwie ciężarówki i auto osobowe. Kierowcy aut ciężarowych byli zakleszczeni w rozbitych kabinach. Do szpitala przewiezione zostały trzy osoby.

Do wypadku doszło około godziny 6:00 w pobliżu miejscowości Podgórze na drodze krajowej nr 63 między Łomżą a Zamościem. W wyniku czołowego zderzenia dwóch ciężarówek od jednego z aut odczepiła się naczepa i wpadła na osobowe bmw.

- Kierujący pojazdem ciężarowym jechał z Łomży do Zambrowa. Z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego uderzył czołowo w jadący z naprzeciwka pojazd ciężarowy, od którego odczepiła się naczepa. Z kolei naczepa uderzyła w jadące za nim bmw, które w efekcie zdarzenia wpadło do rowu - mówi Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.

Kierowcy ciężarówek zostali zakleszczeni w rozbitych kabinach. W wydobyciu ich z wraków pomogli dopiero strażacy dysponujący specjalistycznym sprzętem hydraulicznym. W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby – kierowcy ciężarówek oraz kierujące bmw, na która upadła naczepa jednej z ciężarówek.

Więcej zdjęć oraz informacje na temat tego zdarzenia znajdziecie na portalu mylomza.pl

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.