2018-04-27T07:49:26+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Rozdanie świadectw maturalnych w II LO w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Uczniowie ostatnich klas II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce odebrali dziś świadectwa ukończenia szkoły. Przed nimi kilka dni na regenerację a potem najważniejszy w życiu egzamin.

Uroczyste pożegnanie ze szkołą i wręczenie świadectw maturalnych tegorocznym absolwentom II LO odbyło się w czwartek, 26 kwietnia w szkolnej sali gimnastycznej. W uroczystościach uczestniczył m.in. Marcin Grabowski – dyrektor delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Janusz Kotowski – prezydent Ostrołęki, Krzysztof Szewczyk – przewodniczący Rady Rodziców, dyrektor szkoły – Wojciech Domański oraz kadra pedagogiczna i uczniowie.

Podczas uroczystości oficjalne podziękowania za trud całorocznej pracy z młodzieżą odebrali nauczyciele

- Andrzej Piasek Piaseczny w jednym ze swoich utworów „Imię deszczu” śpiewał: „Proszę, nie mów, muszę odejść, tyle jeszcze na nas czeka”. Te słowa mógłbym dziś powiedzieć do Was, ale jak z kolei powiedział Wiktora Hugo: „Życie składa się z przywitań i z pożegnań”. Dzisiejszy dzień należy do tych drugich, czyli do pożegnań. Kończycie swoją edukację w naszej szkole. Każdy z Was pójdzie swoją drogą, każdy będzie zajmował się czymś innym. Nikt z Was nie wie, co będzie w przyszłości. Może się zdarzyć tak, że już z niektórymi się nie spotkamy, dlatego wszyscy powinniśmy pamiętać o tym, co było. Nie wolno nam wszystkim zapomnieć o chwilach spędzonych razem, o przyjaźni – mówił do swoich podopiecznych dyrektor szkoły Wojciech Domański.

Uroczyste rozdanie świadectw było także okazją do wręczenia nagród i wyróżnień najzdolniejszym uczniom. Wręczenia dyplomów i nagród dokonali wspólnie dyrektor szkoły oraz zaproszeni goście.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.