2017-07-03T11:23:09+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Skradziony rower odzyskany po kilku godzinach

REKLAMA
REKLAMA
0
0
1
Zaledwie kilka godzin wystarczyło ostrołęckim funkcjonariuszom na ustalenie i zatrzymanie podejrzanego o kradzież roweru o wartości 3000 złotych. Jednoślad po wykonanych czynnościach został przekazany właścicielowi.

W piątkowe południe dyżurny ostrołęckich policjantów został poinformowany o kradzieży roweru na terenie Ostrołęki. Jego właściciel wartość oszacował na kwotę około 3000 złotych. Rower nie był w żaden sposób zabezpieczony. Natychmiast po odebraniu zgłoszenia informacja wraz z opisem jednośladu została przekazana do wszystkich patroli na terenie naszego miasta i powiatu. W sprawę  zaangażowali się funkcjonariusze z wydziału   kryminalnego.

Ich sprawne działania pozwoliły na wytypowanie i zatrzymanie już kilka godzin po otrzymanym zgłoszeniu mężczyzny podejrzewanego o tą kradzież. Okazał się nim około 31 – letni ostrołęczanin, został on zatrzymany na jednej z ulic Ostrołęki i osadzony w policyjnym areszcie.  Mężczyzna wstępnie przyznał się do przedstawionego mu zarzutu kradzieży i będzie odpowiadał za swoje postępowanie przed sądem.

- Jeszcze raz apelujemy o właściwe zabezpieczanie swojego jednośladu. Rower przypinamy do trwałego elementu, np. znaku drogowego, parkometru, balustrady, kaloryfera na korytarzu. Zostawiając rower przed sklepem róbmy to zawsze w widocznym miejscu, nigdy w bramie, czy np. za kioskiem. Zabezpieczenie w postaci łańcucha zawsze przekładamy przez ramę roweru i tylne koło - informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Chlop , 15:37 03-07-2017,   -
Okazało się, że to nie rower tylko Koń.  I nie ukradł tylko zaprzagl i oral  pole.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Chlop , 15:37 03-07-2017,   -
Okazało się, że to nie rower tylko Koń.  I nie ukradł tylko zaprzagl i oral  pole.
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również