2017-11-02T14:21:46+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Powiat ostrołecki,

Ślubowanie i pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej w Wachu [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Urząd Gminy w Kadzidle
REKLAMA
1
0
0
Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jerzego Popiełuszki w Wachu złożyły ślubowanie stając się tym samym częścią szkolnej społeczności. Pasowanie na ucznia było dla każdego z nich wyjątkową uroczystością.

Pasowanie na ucznia Szkole Podstawowej w Wachu przebiegało w podniosłej atmosferze. Pierwszoklasiści w obecności wójta gminy Kadzidło, dyrektor szkoły, ks. Karola Żochowskiego, prezes Banku PKO w Kadzidle, nauczycieli, rodziców i uczniów zaprezentowali program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej Ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania. Wykazali się także pięknym śpiewem i tańcem. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej.

Następnie dyrektor dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Drobne prezenty otrzymali także od uczestniczących w ślubowaniu gości oraz rodziców. Po uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na słodkie przyjęcie przygotowane przez rodziców, które upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.