2017-08-10T20:22:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 3 66.7%
Region,

Śmiertelny wypadek w Nowym Krasnosielcu. Nie żyje 27-letni motocyklista [FOTO]

fot. eOstrołęka.pl
2
1
Tragedia w Nowym Krasnosielcu na Mazowszu. Pod kołami TIR-a zginął 27-letni motocyklista. Droga z Ostrołęki na Przasnysz jest wciąż zablokowana.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 18:00 w miejscowości Nowy Krasnosielc (powiat makowski). W wyniku zderzenia ciężarówki z motocyklem śmierć na miejscu poniósł 27-letni mieszkaniec powiatu makowskiego kierujący jednośladem.

- Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący ciężarówką 62-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego jadąc od strony Chorzel skręcił w prawo w kierunku Przasnysza a następnie skręcając w lewo na posesję zajechał drogę motocykliście. Niestety w wyniku wypadku kierujący jednośladem mieszkaniec powiatu makowskiego w wieku 27-lat poniósł śmierć na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący ciężarówką był trzeźwy – poinformowała nas mł. asp. Monika Winnik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

Po wypadku droga wojewódzka nr 544 z Ostrołęki do Przasnysza jest całkowicie zablokowana. Ruch odbywa się wyznaczonymi przez policję objazdami.

Za informację o wypadku dziękujemy naszemu czytelnikowi Rafałowi.

Zobacz również