2017-12-27T10:01:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Święta w policyjnych statystykach: 200 interwencji, 2 wypadki i 18 kolizji

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Blisko 200 policyjnych interwencji do rodzinnych awantur, 2 wypadki, 18 kolizji, 5 pijanych kierowców i 2 sklepowe kradzieże – tak w policyjnych statystykach wyglądały świąteczne dni w Ostrołęce i regionie.

Dla funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce okres świąteczny to najczęściej czas wytężonej pracy. Ich zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno na drogach jak i podczas rutynowych patroli. Każdego dnia służbę pełni kilkudziesięciu policjantów. Funkcjonariusze obecni byli na ulicach miasta Ostrołęki, jak i na wszystkich drogach przebiegających przez nasz powiat. Zwiększona ilość policjantów była także skierowana na osiedla mieszkaniowe, a także w rejony lokali rozrywkowych oraz galerii handlowych.

Statystyki minionych dni są dość pozytywne – nie odnotowano żadnych śmiertelnych wypadków ani poważniejszych zdarzeń o charakterze kryminalnym. W trakcie kilku świątecznych dni doszło do dwóch wypadków i 18 kolizji. Zatrzymano pięciu pijanych kierowców. Funkcjonariusze ostrołęckiej policji przeprowadzili łącznie blisko 200 interwencji. Dotyczyły one w większości spożywania alkoholu i nieporozumień rodzinnych.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.