2018-10-05T14:18:58+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

XVII edycja kursu samoobrony dla pań „Bądź Bezpieczna” oficjalnie rozpoczęta [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
1
0
0
Kursy samoobrony dla pań „Bądź Bezpieczna” zainicjowane kilka lat temu wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkanek Ostrołęki i powiatu. Lista uczestniczek przed kolejną, XVII już edycją zapełniła się błyskawicznie. W środę, 3 października oficjalnie rozpoczęto cykl szkoleń.

„Bądź Bezpieczna” to kurs, który już od 10 lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem płci pięknej zarówno z Ostrołęki, jak też z wielu gmin powiatu ostrołęckiego. Do uczestnictwa w nim skłania szeroka gama zajęć teoretycznych i praktycznych o tematyce ściśle związanej z bezpieczeństwem mieszkanek regionu.

W ramach kolejnej edycji kursu „Bądź Bezpieczna” panie będą się szkolić zarówno teoretycznie, jak też praktycznie z zakresu samoobrony, psychologii, wiktymologii, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, obrony koniecznej, stanu wyższej konieczności, strzelectwa, a także zdrowego stylu życia.

Kurs zakończy się egzaminem w podziemiach Szkoły Podstawowej nr 10, podczas którego uczestniczki będą miały okazję pokazać umiejętności nabyte na zajęciach i wykładach.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.