2017-08-28T15:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Złodziejski duet odpowie za kradzież telewizora i komputera

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn w wieku 31 i 24 lat. Obaj podejrzewani są włamanie do jednego z domów na terenie gminy Myszyniec i kradzież sprzętu rtv o wartości około 2 tysięcy złotych.

W czwartek około godziny 11:00 mundurowi z Myszyńca zostali poinformowani o kradzieży telewizora i komputera. Według wstępnych ustaleń do  kradzieży doszło około godziny 3:00 w nocy. Sprawcy dokonali kradzieży wykorzystując otwarte okno w jednym z pomieszczeń. Właściciel wartość strat oszacował na kwotę około 2000 tysięcy złotych.

- Dzięki sprawnym działaniom funkcjonariuszy jeszcze w tym samym dniu został zatrzymany 31 – letni mieszkaniec powiatu podejrzany o popełnienie tego przestępstwa, dzień później zatrzymano drugiego z mężczyzn 24 - letniego również mieszkańca naszego powiatu. Trafili oni do policyjnego aresztu. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom w minioną sobotę zarzutów dotyczących kradzieży – mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również