11. Świąteczna Zbiórka Żywności dobiegła końca [ZDJĘCIA]

Najlepszy komentarz
Świąteczna Zbiórka Żywności trwała od piątku 29 listopada. Do akcji przyłączyło się 35 sklepów z Ostrołęki, Olszewo-Borek, Różana, Kadzidła i Myszyńca. W zbiórce czynny udział brało kilkuset wolontariuszy oraz kilkunastu liderów. Organizacji zbiórki od 11 lat stowarzyszeni Mazowieckie Inicjatywy Społeczne.
Po dwóch intensywnych dniach pracy wolontariuszy, którzy dyżurowali w sklepach przy specjalnie oznakowanych koszach i namawiali klientów do wrzucenia do nich produktu, zbiórka zakończyła się wynikiem ponad 11 ton. Nie jest to jednak wynik ostateczny.
- W trakcie dwóch dni akcji mieszkańcy Ostrołęki przekazali wolontariuszom stowarzyszenia Mazowieckie Inicjatywy Społeczne ponad 9,8 tony produktów żywnościowych. W Różanie zebrano ponad 1,5 tony. Czekamy na ostateczne wyniki z Kadzidła i Myszyńca. Poznamy jej jeszcze dziś po południu – mówi Jakub Frydryk, koordynator akcji.
Zobaczcie, jak przebiegała zbiórka w Ostrołęce, Kadzidle i Myszyńcu – zdjęcia z II dnia akcji znajdziecie w naszej galerii.



Wasze opinie
Zobacz również
Ruszyła Świąteczna Zbiórka Żywności. W 35 sklepach dyżuruje kilkuset wolontariuszy [ZDJĘCIA]
MIS rusza z przygotowaniami do Świątecznej Zbiórki Żywności [ZDJĘCIA]
Świąteczna Zbiórka Żywności 2018: Dzieci dzieciom przygotowały paczki [ZDJĘCIA]
Gmina Łyse debiutowała w Świątecznej Zbiórce Żywności
Świąteczna Zbiórka Żywności w Kadzidle. Jest kolejny rekord! [WIDEO, ZDJĘCIA]
Świąteczna Zbiórka Żywności 2018 dobiegła końca [WIDEO, ZDJĘCIA]
Świąteczna Zbiórka Żywności 2018 – dzień pierwszy za nami [WIDEO, ZDJĘCIA]
Kalnedarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
23 | 24 | 25 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
30 | ![]() |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |