26-latek włamał się do sklepu i... zasnął!
fot. eOstrołęka.plDo zdarzenia doszło w wczoraj w Radomiu. Funkcjonariusze tamtejszej policji otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnym włamaniu do jednego ze sklepów. Gdy przyjechali pod wskazany adres, zastali na miejscu wybite szyby w oknach oraz śpiącego włamywacza. Okazał się nim 26-letni radomianin. Był kompletnie pijany.
- 26-letni mężczyzna po wybiciu kilku szyb wszedł do budynku jednej z firm, jednak nie udało mu się nic ukraść, ponieważ ze względu na stan upojenia alkoholowego zasnął w pomieszczeniu – informuje rzecznik prasowy KWP w Radomiu.
W toku prowadzonych czynności okazało się, że 26-latek, chwilę przed tym jak zmęczony zasnął w sklepie, do którego się włamał, uszkodził także jeden z pojazdów oraz dokonał włamania do innego sklepu. Nietrzeźwy sprawca trafił do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu usłyszał 3 zarzuty. Teraz odpowie za usiłowanie włamania oraz uszkodzenie mienia.
Zobacz również

21-latek z zarzutami za włamanie do domu. Grozi mu 8 lat pozbawienia wolności
Ostrołęka: 20 latek oskarżony o włamania do lokali gastronomicznych trafił do aresztu
70 zarzutów usłyszeli łącznie sprawcy serii włamań na terenie Ostrołęki
Ukradł narzędzia i przewody za 12 000 złotych [ZDJĘCIA]
Włamali się do kościoła. Ukradli puszki z datkami od wiernych [ZDJĘCIA]
W gminie Olszewo-Borki grasują złodzieje
Ostrołęka: Wandale zniszczyli i okradli 19 aut na osiedlu Sienkiewicza [ZDJĘCIA]
21-latek ukradł 50 kg mięsa
Ostrołęka: Sprzedali na części kradzionego peugeota
Trzy miesiące aresztu dla włamywacza
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 29 | 30 | 31 | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 | 10 | 11 |
12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 |
19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |



1
5
17
18