eOstroleka.pl
Ostrołęka, AKTUALIZACJA

7-letni Brajan odnaleziony. Skończyło się na strachu

REKLAMA
zdjecie 8024
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 8024
Posłuchaj

W czwartek, 2 września z domu przy ulicy 11 Listopada oddalił się 7-letni Brajan. Nie wiadomo było, dokąd chłopiec się udał. Policja wszczęła poszukiwania, które - na szczęście zakończyły się sukcesem.

7-letni Brajan ze względu na swój stan zdrowia wymagał stałej opieki. Niestety dziś chłopiec oddalił się samodzielnie ze swojego miejsca zamieszkania. W chwili zaginięcia chłopiec ubrany był w niebieską czakę "Moro", niebieską bluzę i czarne buty. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, a komunikat trafił do mediów. 

Przed godziną 16:00 ostrołęcka policja poinformowała o zakończeniu poszukiwań. Szczęśliwie chłopca zauważyła mieszkanka naszego miasta i powiadomiła o tym oficera dyżurnego pod numerem alarmowym.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania za 7-latkiem, który dziś wyszedł z domu. Na uwagę zasługuje czujność mieszkanki naszego miasta. Kobieta po zauważeniu chłopca bez obecności rodziców zawiadomiła dyżurnego policji, który we wskazane miejsce skierował policjantów po cywilnemu. Funkcjonariusze potwierdzili tożsamość 7-latka. Dziękujemy spostrzegawczej mieszkance naszego miasta oraz mediom za błyskawiczne umieszczenie komunikatu o zaginięciu.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×