eOstroleka.pl
Ostrołęka,

„Silna Polska w obronie cywilizacji chrześcijańskiej” - wykład Mariana Piłki w Muzeum Kultury Kurpiowskiej [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1014
Marian Piłka, fot. eOstrołęka.plMarian Piłka, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
Z mieszkańcami Ostrołęki spotkał się dziś w Marian Piłka, wieloletni poseł i działacz polityczny związany z ruchem narodowościowym. Spotkanie z politykiem zorganizowało Stowarzyszenie Narodowa Ostrołęka.

Podczas dzisiejszej wizyty w Ostrołęce Marian Piłka poprowadził prelekcję zatytułowaną „Silna Polska w obronie cywilizacji chrześcijańskiej”. W spotkaniu udział wzięła grupa lokalnych działaczy związanych z działającymi na terenie miasta organizacjami narodowościowymi.

W swoim wykładzie Marian Piłka poruszył m.in. istotne kwestie związane z dążeniem do umacniania tzw patriotyzmu gospodarczego. Jego zdaniem, tylko poprzez zaszczepienie w społeczeństwie nawyku wybierania podczas codziennych zakupów polskich i lokalnych producentów czy sprzedawców możliwe będzie pobudzenie gospodarki do rozwoju, co nie pozostanie bez znaczenia na sytuację finansową kraju.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji wideo ze spotkania z Marianem Piłką w Muzeum Kultury Kurpiowskiej.

Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8  9 dk10  11  12 dk13  14
dk15  16 dk17  18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×