eOstroleka.pl
Ostrołęka, TYLKO U NAS

Adam Kurpiewski show. Kandydat KO do konkurentki: "Jest jeszcze ktoś z PiS-u?" [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 9539
zdjecie 9539
REKLAMA

Adam Kurpiewski z Koalicji Obywatelskiej zadbał o emocje na debacie prezydenckiej eOstrołęki i RCS Livestream. Kandydatce Koalicji dla Ostrołęki zadał mocno kąśliwe pytanie!

Najważniejsze wydarzenie tej kampanii wyborczej już za nami. Debata prezydencka eOstrołęki i RCS Livestream wzbudziła sporo emocji, a dość duży wkład w to miał jeden z kandydatów. Adam Kurpiewski z Koalicji Obywatelskiej zadbał, by show nie zabrakło. Szczególnie w serii pytań wzajemnych.

- Znając przedstawicieli PiS-u, jak oni zamierzają współpracować i pozyskiwać jakiekolwiek środki od rządu Platformy, gdzie to jest zaciekłość nieprawdopodobna w zwalczaniu jednych i drugich. I stąd moje pytanie! Jeżeli mielibyśmy przedstawiciela PiS-u jako prezydenta to przez 5 lat byśmy mogli wyhodować średniowiecze, a nie jakiekolwiek mieszkania socjalne - mówił Kurpiewski, robiąc bardzo długie wprowadzenie do swojego pytania. Ale w końcu je zadał:

Moje pytanie brzmi tak: czy przedstawicielka PiS-u już zrobiła nabór na CV od zwalnianych ze spółek skarbu państwa kolegów, żeby ich zatrudniać w urzędzie i w spółkach miejskich?

- To było pytanie do mnie, rozumiem? - zapytała Ewa Żebrowska-Rosak.

- Jest jeszcze ktoś z PiS-u? - odparł Kurpiewski.

- Jest nas tutaj dużo. Panie Adamie, myslę, że jak przyjdzie na to czas, to będę robiła to, na co będzie potrzeba. Raczej przygotowywałam się do debaty merytorycznej dotyczącej miasta, a takie pytania to chyba nie jest poziom tak super zorganizowanego spotkania! - odpowiedziała kandydatka Koalicji dla Ostrołęki.

Przy okazji dziękujemy za komplement - rzeczywiście, tak dobre spotkanie się już przed wyborami nie powtórzy! Następna okazja dopiero za 5 lat...

Materiał filmowy 1 : OBEJRZYJ CAŁĄ DEBATĘ

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×