2017-09-19T19:55:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 9 33.3%
Ostrołęka,

Adam Ochenkowski nie jest już przewodniczącym ostrołęckiego koła .Nowoczesnej.

REKLAMA
REKLAMA
3
6
8
Najlepszy komentarz
~Cytując Przewodniczącego , 20:24 19-09-2017,   -
"Trzeba uczciwie przyznać, że przez parę ostatnich miesięcy de facto nie prowadziliśmy żadnych działań."

Ale zapomniał dodać:
Dalej nic nie będziemy robić, ale idioci na nas zagłosują i może któremuś z nas uda się dostać do koryta ;)
odpowiedz   •   oceń :  
Zmiany za sterami ostrołęckiego koła Nowoczesnej. Z funkcją przewodniczącego pożegnał się Adam Ochenkowski. Podczas sobotniego walnego zgromadzenia członków wybrano nowe władze koła.

Decyzją członków ostrołęckiego koła Nowoczesnej, podjętą podczas walnego zgromadzenia, któe odbyło się w sobotę, przewodniczącym został dotychczasowy sekretarz, Bartosz Truszkowski, wiceprzewodniczącym Łukasz Podmostko, sekretarzem Dariusz Dymerski, skarbnikiem Waldemar Mróz, a członkiem zarządu Sławomir Karpowicz. Koło liczy aktualnie 19 członków.

Bartosz Truszkowski ukończył prawo na Uniwersytecie w Białymstoku, aktualnie odbywa studia doktoranckie na tym samym uniwersytecie w Katedrze Filozofii i Historii Prawa. Członkiem koła i zarazem jego sekretarzem był od chwili jego powstania w lutym 2016 r.

- Zdaję sobie sprawę, że kolejna zmiana przewodniczącego w tak krótkim czasie nie świadczy dobrze o dotychczasowej stabilizacji naszego koła. Trzeba uczciwie przyznać, że przez parę ostatnich miesięcy de facto nie prowadziliśmy żadnych działań. Każda organizacja ma swoje wzloty i upadki, na szczęście drużyna, którą utworzyliśmy zachowała energię i chęć działania. Wybory samorządowe już za rok, nie możemy pogrążyć się w marazmie upadku kultury politycznej i braku nadziei na lepsze rządy. Przyjąłem na siebie odpowiedzialność zarządzania oddziałem Nowoczesnej w Ostrołęce, ponieważ głęboko wierzę, że nas, ostrołęczan, Polaków, stać na więcej. Wszechogarniająca fala psucia naszego państwa przez partię Prawo i Sprawiedliwość budzi nasz gorący sprzeciw, musimy pokazać alternatywę. Dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych prawdziwą zmianą na lepsze na nasze spotkania, które odbywają się cyklicznie na terenie Ostrołęki. Nie musimy zgadzać się w każdej kwestii, ale wiem, że jesteśmy w stanie opracować wspólny plan na rozwój naszego miasta i regionu. I osiągniemy to w sposób kompletnie obcy obecnej ekipie władzy, poprzez dialog i dyskusję – tak powierzenie mu funkcji przewodniczącego ostrołęckiego koła Nowoczesnej skomentował Bartosz Truszkowski.

Bartosz Truszkowski, przewodniczący ostrołęckiego koła Nowoczesnej

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Cytując Przewodniczącego , 20:24 19-09-2017,   -
"Trzeba uczciwie przyznać, że przez parę ostatnich miesięcy de facto nie prowadziliśmy żadnych działań."

Ale zapomniał dodać:
Dalej nic nie będziemy robić, ale idioci na nas zagłosują i może któremuś z nas uda się dostać do koryta ;)
odpowiedz   •   oceń :  
~Pet ru , 20:38 19-09-2017,   -
Same Asy! Drżyjcie przed Waldkiem, Dariuszem i Łukaszem w różowych klapkach:) A gdzie się podział pan co kiedyś spodnie na rogu Gomulickiego sprzedawał, toż to był założyciel Pierwszy Nowoczesny na powiat i miasto!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:59 19-09-2017,   -
No i po co to, jak dostaniecie razem może 36 glosow, wliczajac waszych krewnych
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:49 19-09-2017,   -
Nowoczesna ha ha ha ha  kodziarze
odpowiedz   •   oceń :  
~Remek , 01:18 20-09-2017,   -
19 osób, a już w komentach PiS robi w gacie. Jak jesteście tacy mocni to olejcie, a nie panika 12 w skali do 5. Drżenie dupy gdy tylko pojawi się coś innego niż PiS i przybudówki.

Mało Was, ale nie od razu Rozogi w Ostrołęce zbudowano. Trzymam kciuki i zachęcam do zwalczania pisowskiego parcha😀
odpowiedz   •   oceń :  
~IKS , 08:52 20-09-2017,   -
[quote=Remek ]19 osób, a już w komentach PiS robi w gacie. Jak jesteście tacy mocni to olejcie, a nie panika 12 w skali do 5. Drżenie dupy gdy tylko pojawi się coś innego niż PiS i przybudówki.

Mało Was, ale nie od razu Rozogi w Ostrołęce zbudowano. Trzymam kciuki i zachęcam do zwalczania pisowskiego parcha😀 [/quote],

Spojrzałeś w lustro, nie nazywaj kogoś, jak sam jesteś parchem. Szukasz towarzystwa to w nowoczesnej.
odpowiedz   •   oceń :  
~PISIOR , 11:14 20-09-2017,   -
cut ..."nie możemy pogrążyć się w marazmie upadku kultury politycznej i braku nadziei na lepsze rządy. Przyjąłem na siebie odpowiedzialność zarządzania oddziałem Nowoczesnej w Ostrołęce, ponieważ głęboko wierzę, że nas, ostrołęczan, Polaków, stać na więcej. Wszechogarniająca fala psucia naszego państwa przez partię Prawo i Sprawiedliwość budzi nasz gorący sprzeciw, musimy pokazać alternatywę" ... nic dodać nic ująć Podły PIS zepsuł doskonałą  gospodarkę Niemiec ,,, masakra ! wstał LOT ! skandal Wstają stocznie wstyd ! że  o innych nie wspomnę ... Podły ten PIS ! a jeszcze te 500 +  ! Kto to słyszał aby aby z "podatków " wspierać rodziny ! Do UE trzeba to zgłosić PO_konieczniecznie !
odpowiedz   •   oceń :  
~nowe idzie , 13:02 21-09-2017,   -
Wreszcie jest ugrupowanie zarządzane przez młodych dobrze wykształconych, bez uprzedzeń, otwartych na Europę ludzi. Jest nadzieja, że marazm i wyciąganie pieniędzy publicznych dla kolesi się skończy. Młodzi ludzie kochający miasto podejmą się jego rozwoju, ściągną inwestorów, otworzą miasto dla ekspansji biznesu i nowoczesnych miejsc pracy. Powodzenia i zmieniajcie miasto na dobre jako to robili włodarze przez pierwsze 15 lat.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
 10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30