zdjecie 3495
zdjecie 3495
2017-09-19T19:55:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Adam Ochenkowski nie jest już przewodniczącym ostrołęckiego koła .Nowoczesnej.

REKLAMA
REKLAMA
3
8
8

Zmiany za sterami ostrołęckiego koła Nowoczesnej. Z funkcją przewodniczącego pożegnał się Adam Ochenkowski. Podczas sobotniego walnego zgromadzenia członków wybrano nowe władze koła.

Decyzją członków ostrołęckiego koła Nowoczesnej, podjętą podczas walnego zgromadzenia, któe odbyło się w sobotę, przewodniczącym został dotychczasowy sekretarz, Bartosz Truszkowski, wiceprzewodniczącym Łukasz Podmostko, sekretarzem Dariusz Dymerski, skarbnikiem Waldemar Mróz, a członkiem zarządu Sławomir Karpowicz. Koło liczy aktualnie 19 członków.

Bartosz Truszkowski ukończył prawo na Uniwersytecie w Białymstoku, aktualnie odbywa studia doktoranckie na tym samym uniwersytecie w Katedrze Filozofii i Historii Prawa. Członkiem koła i zarazem jego sekretarzem był od chwili jego powstania w lutym 2016 r.

- Zdaję sobie sprawę, że kolejna zmiana przewodniczącego w tak krótkim czasie nie świadczy dobrze o dotychczasowej stabilizacji naszego koła. Trzeba uczciwie przyznać, że przez parę ostatnich miesięcy de facto nie prowadziliśmy żadnych działań. Każda organizacja ma swoje wzloty i upadki, na szczęście drużyna, którą utworzyliśmy zachowała energię i chęć działania. Wybory samorządowe już za rok, nie możemy pogrążyć się w marazmie upadku kultury politycznej i braku nadziei na lepsze rządy. Przyjąłem na siebie odpowiedzialność zarządzania oddziałem Nowoczesnej w Ostrołęce, ponieważ głęboko wierzę, że nas, ostrołęczan, Polaków, stać na więcej. Wszechogarniająca fala psucia naszego państwa przez partię Prawo i Sprawiedliwość budzi nasz gorący sprzeciw, musimy pokazać alternatywę. Dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych prawdziwą zmianą na lepsze na nasze spotkania, które odbywają się cyklicznie na terenie Ostrołęki. Nie musimy zgadzać się w każdej kwestii, ale wiem, że jesteśmy w stanie opracować wspólny plan na rozwój naszego miasta i regionu. I osiągniemy to w sposób kompletnie obcy obecnej ekipie władzy, poprzez dialog i dyskusję – tak powierzenie mu funkcji przewodniczącego ostrołęckiego koła Nowoczesnej skomentował Bartosz Truszkowski.

REKLAMA
Bartosz Truszkowski, przewodniczący ostrołęckiego koła Nowoczesnej

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Cytując Przewodniczącego , 20:24 19-09-2017,   100%
"Trzeba uczciwie przyznać, że przez parę ostatnich miesięcy de facto nie prowadziliśmy żadnych działań."

Ale zapomniał dodać:
Dalej nic nie będziemy robić, ale idioci na nas zagłosują i może któremuś z nas uda się dostać do koryta ;)
odpowiedz   •   oceń :  
~Pet ru , 20:38 19-09-2017,   -
Same Asy! Drżyjcie przed Waldkiem, Dariuszem i Łukaszem w różowych klapkach:) A gdzie się podział pan co kiedyś spodnie na rogu Gomulickiego sprzedawał, toż to był założyciel Pierwszy Nowoczesny na powiat i miasto!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:59 19-09-2017,   -
No i po co to, jak dostaniecie razem może 36 glosow, wliczajac waszych krewnych
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:49 19-09-2017,   100%
Nowoczesna ha ha ha ha  kodziarze
odpowiedz   •   oceń :  
~Remek , 01:18 20-09-2017,   0%
19 osób, a już w komentach PiS robi w gacie. Jak jesteście tacy mocni to olejcie, a nie panika 12 w skali do 5. Drżenie dupy gdy tylko pojawi się coś innego niż PiS i przybudówki.

Mało Was, ale nie od razu Rozogi w Ostrołęce zbudowano. Trzymam kciuki i zachęcam do zwalczania pisowskiego parcha😀
odpowiedz   •   oceń :  
~IKS , 08:52 20-09-2017,   100%
[quote=Remek ]19 osób, a już w komentach PiS robi w gacie. Jak jesteście tacy mocni to olejcie, a nie panika 12 w skali do 5. Drżenie dupy gdy tylko pojawi się coś innego niż PiS i przybudówki.

Mało Was, ale nie od razu Rozogi w Ostrołęce zbudowano. Trzymam kciuki i zachęcam do zwalczania pisowskiego parcha😀 [/quote],

Spojrzałeś w lustro, nie nazywaj kogoś, jak sam jesteś parchem. Szukasz towarzystwa to w nowoczesnej.
odpowiedz   •   oceń :  
~PISIOR , 11:14 20-09-2017,   0%
cut ..."nie możemy pogrążyć się w marazmie upadku kultury politycznej i braku nadziei na lepsze rządy. Przyjąłem na siebie odpowiedzialność zarządzania oddziałem Nowoczesnej w Ostrołęce, ponieważ głęboko wierzę, że nas, ostrołęczan, Polaków, stać na więcej. Wszechogarniająca fala psucia naszego państwa przez partię Prawo i Sprawiedliwość budzi nasz gorący sprzeciw, musimy pokazać alternatywę" ... nic dodać nic ująć Podły PIS zepsuł doskonałą  gospodarkę Niemiec ,,, masakra ! wstał LOT ! skandal Wstają stocznie wstyd ! że  o innych nie wspomnę ... Podły ten PIS ! a jeszcze te 500 +  ! Kto to słyszał aby aby z "podatków " wspierać rodziny ! Do UE trzeba to zgłosić PO_konieczniecznie !
odpowiedz   •   oceń :  
~nowe idzie , 13:02 21-09-2017,   -
Wreszcie jest ugrupowanie zarządzane przez młodych dobrze wykształconych, bez uprzedzeń, otwartych na Europę ludzi. Jest nadzieja, że marazm i wyciąganie pieniędzy publicznych dla kolesi się skończy. Młodzi ludzie kochający miasto podejmą się jego rozwoju, ściągną inwestorów, otworzą miasto dla ekspansji biznesu i nowoczesnych miejsc pracy. Powodzenia i zmieniajcie miasto na dobre jako to robili włodarze przez pierwsze 15 lat.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
marzec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×