zdjecie 5390
zdjecie 5390
zdjecie 5390
2017-09-19T19:55:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Adam Ochenkowski nie jest już przewodniczącym ostrołęckiego koła .Nowoczesnej.

REKLAMA
Zdjęcie główne
REKLAMA
3
8
8

Zmiany za sterami ostrołęckiego koła Nowoczesnej. Z funkcją przewodniczącego pożegnał się Adam Ochenkowski. Podczas sobotniego walnego zgromadzenia członków wybrano nowe władze koła.

Decyzją członków ostrołęckiego koła Nowoczesnej, podjętą podczas walnego zgromadzenia, któe odbyło się w sobotę, przewodniczącym został dotychczasowy sekretarz, Bartosz Truszkowski, wiceprzewodniczącym Łukasz Podmostko, sekretarzem Dariusz Dymerski, skarbnikiem Waldemar Mróz, a członkiem zarządu Sławomir Karpowicz. Koło liczy aktualnie 19 członków.

Bartosz Truszkowski ukończył prawo na Uniwersytecie w Białymstoku, aktualnie odbywa studia doktoranckie na tym samym uniwersytecie w Katedrze Filozofii i Historii Prawa. Członkiem koła i zarazem jego sekretarzem był od chwili jego powstania w lutym 2016 r.

- Zdaję sobie sprawę, że kolejna zmiana przewodniczącego w tak krótkim czasie nie świadczy dobrze o dotychczasowej stabilizacji naszego koła. Trzeba uczciwie przyznać, że przez parę ostatnich miesięcy de facto nie prowadziliśmy żadnych działań. Każda organizacja ma swoje wzloty i upadki, na szczęście drużyna, którą utworzyliśmy zachowała energię i chęć działania. Wybory samorządowe już za rok, nie możemy pogrążyć się w marazmie upadku kultury politycznej i braku nadziei na lepsze rządy. Przyjąłem na siebie odpowiedzialność zarządzania oddziałem Nowoczesnej w Ostrołęce, ponieważ głęboko wierzę, że nas, ostrołęczan, Polaków, stać na więcej. Wszechogarniająca fala psucia naszego państwa przez partię Prawo i Sprawiedliwość budzi nasz gorący sprzeciw, musimy pokazać alternatywę. Dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych prawdziwą zmianą na lepsze na nasze spotkania, które odbywają się cyklicznie na terenie Ostrołęki. Nie musimy zgadzać się w każdej kwestii, ale wiem, że jesteśmy w stanie opracować wspólny plan na rozwój naszego miasta i regionu. I osiągniemy to w sposób kompletnie obcy obecnej ekipie władzy, poprzez dialog i dyskusję – tak powierzenie mu funkcji przewodniczącego ostrołęckiego koła Nowoczesnej skomentował Bartosz Truszkowski.

REKLAMA
Bartosz Truszkowski, przewodniczący ostrołęckiego koła Nowoczesnej

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×