eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Akcja służb na Steyera i Sikorskiego. Wiemy co wywołało paraliż na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4580
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4580
Posłuchaj

Interwencja straży pożarnej i zablokowane skrzyżowanie – to bilans usterki, do której doszło w piątkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulic Steyera i Sikorskiego. Z powodu awarii osobówki na asfalt wyciekł olej, co wymusiło czasowe zamknięcie części skrzyżowania. Sytuację opanowano dopiero po interwencji służb ratunkowych.

Do zdarzenia doszło w piątek, 3 kwietnia. Kierowca samochodu osobowego, poruszający się w rejonie osiedla Centrum, zmuszony był nagle przerwać jazdę. Powodem była kłopotliwa usterka techniczna pojazdu, która okazała się na tyle poważna, że nie obyło się bez wezwania pomocy.

W wyniku awarii z uszkodzonego auta na nawierzchnię drogi wylały się płyny eksploatacyjne. Rozległa plama oleju stworzyła poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu, czyniąc asfalt niezwykle śliskim. Sytuacja była szczególnie niebezpieczna ze względu na lokalizację – do wycieku doszło bezpośrednio na skrzyżowaniu.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną. Strażacy zabezpieczyli teren i przystąpili do neutralizacji niebezpiecznej substancji. Dzięki sprawnej akcji udało się uniknąć kolizji, do których mogłoby dojść na zanieczyszczonej nawierzchni.

Niestety, usterka okazała się zbyt poważna, by kierowca mógł kontynuować jazdę lub samodzielnie usunąć auto z drogi. Po zakończeniu działań strażaków, uszkodzona osobówka została załadowana na lawetę i odtransportowana do warsztatu.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zaloguj się, by komentować

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalendarz imprez
kwiecień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×