eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Bal karnawałowy w Kadzidle: Dzieci bawiły się znakomicie! [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4036
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

W sobotę, 3 lutego, w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Impreza została zorganizowana przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Myszyńcu i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Do wspólnej zabawy zaproszono dzieci z terenu całego powiatu ostrołęckiego. Byli m.in. goście z gmin Kadzidło, Baranowo, Myszyniec, Lelis, Olszewo-Borki czy Czarnia.

Już od godziny 11:00 sala gimnastyczna wypełniała się kolorowymi strojami i radosnymi dźwiękami muzyki. Dzieci przebrane za księżniczki, piratów, superbohaterów i inne bajkowe postacie bawiły się w rytm skocznych piosenek. Na parkiecie nie zabrakło również tradycyjnych zabaw karnawałowych, takich jak "pociąg" czy "macarena".

Oprócz zabaw tanecznych, na dzieci czekało wiele innych atrakcji. Wróżki przepowiadały przyszłość, a malarki twarzy tworzyły na dziecięcych buziach prawdziwe dzieła sztuki. Można było również zrobić sobie tatuaż brokatowy lub spróbować słodkich poczęstunków.

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs na najciekawsze przebranie. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie stroje były bardzo pomysłowe i oryginalne.

Bal karnawałowy w Kadzidle był wspaniałą okazją do zabawy i integracji dla dzieci. Wszyscy bawili się znakomicie, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. Organizatorzy imprezy dziękują wszystkim za udział i zapraszają na kolejne karnawałowe szaleństwo za rok!

 

REKLAMA
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11  12 dk13  14  15  16  17
 18  19 dk20  21  22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27  28  29  30  31
×