eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Budowa elektrowni gazowo-parowej w Ostrołęce. W planach kolejna ważna decyzja

REKLAMA
Wizualizacja elektrowni gazowo-parowej w OstrołęceWizualizacja elektrowni gazowo-parowej w Ostrołęce
REKLAMA

Na wniosek spółki CCGT Ostrołęka, która odpowiedzialna jest za budowę elektrowni gazowo-parowej w Ostrołęce. wszczęto kolejne postępowanie administracyjne. Tym razem dotyczy ono odprowadzania wód z terenu bloku elektrowni.

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Białymstoku zawiadomił o wszczęciu, na wniosek CCGT Ostrołęka Sp. z o.o., reprezentowanej przez pełnomocnika, postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na usługę wodną, tj. odprowadzanie do wód rzeki Narew, wód opadowych lub roztopowych, z terenu bloku gazowo-parowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą CCGT Ostrołęka Sp. z o.o., kanałem zrzutowym zlokalizowanym na działce na terenie Ostrołęki.

W przypadku braku zgłoszenia przez strony uwag do sprawy lub zgłoszenia braku zastrzeżeń przez wszystkie strony postepowania, przedmiotowe postępowanie administracyjne zostanie zakończone decyzją, wydaną na podstawie złożonego wniosku i zgromadzonych materiałów.

Realizacja budowy elektrowni gazowo-parowej w Ostrołęce przebiega zgodnie z harmonogramem: stan zrealizowanych prac na koniec września 2023 r. wyniósł 52 procent.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×