eOstroleka.pl
Ostrołęka, NASZ NEWS

Budowa parkingu na osiedlu Sienkiewicza. Tak wygląda postęp prac [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5389

Pełną parą idą prace związane z budową parkingu na osiedlu Sienkiewicza. Zakończenie inwestycji coraz bliżej.

Budowa parkingu między ulicami Sienkiewicza, Remonta i Goworowską jest już na zaawansowanym etapie. Prace ruszyły na początku marca, o czym informowaliśmy w naszym serwisie.

Budowa parkingu między Sienkiewicza, Goworowską i Reymonta wystartowała [ZDJĘCIA]

Dzięki skwer między ulicami Goworowską, Reymonta i Sienkiewicza zmieni swoje przeznaczenie i będzie miał zupełnie nowe oblicze. Przewidziano, że powstanie tu 70 miejsc parkingowych, tak potrzebnych w tym rejonie Ostrołęki. W ramach inwestycji powstanie także droga dojazdowa do miejsc parkingowych. Połączy ona ulicę Powstańców, z ulicą Goworowską i Reymonta.

Dodatkowo w ramach zagospodarowania terenu mają zostać nasadzone nowe drzewa, ławki. W planach są także prace związane z przygotowaniem placów zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Obecnie prace realizowane w ramach inwestycji są już na bardzo zaawansowanym etapie. Umożliwiła to sprzyjająca pogoda, a zaglądając do prognoz synoptyków, można przypuszczać, że prace zakończą się szybciej niż zakładano.

 

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
×