eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Chrzest bojowy" pierwszaków w "Metalówce": Radość, sport i zabawa! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6835
archiwum szkołyarchiwum szkoły
REKLAMA
zdjecie 6835
Posłuchaj

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce, popularnie zwany "Metalówką", w poniedziałek, 6 października, stał się areną niezwykłych zmagań. Tego dnia odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, tradycyjna impreza integracyjna, która na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych wydarzeń.

Uczniowie, którzy dopiero co rozpoczęli swoją przygodę z "Metalówką", mieli okazję oficjalnie dołączyć do społeczności szkolnej. Starsi koledzy z Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla nich szereg konkurencji sportowych, które wymagały nie tylko sprawności fizycznej, ale także ducha współpracy i kreatywności.

Wydarzenie przebiegło w atmosferze radości i zdrowej rywalizacji. Nie brakowało śmiechu i emocji, a zaangażowanie uczestników i gorący doping kibiców stworzyły niezapomniane widowisko. Uczniowie klas pierwszych udowodnili, że drzemie w nich ogromna energia i potrafią doskonale współpracować, co dobrze wróży na kolejne lata nauki.

Kulminacyjnym punktem imprezy było ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród. Zwieńczeniem tego pełnego wrażeń dnia były pamiątkowe zdjęcia, które na długo pozostaną świadectwem tych wyjątkowych chwil. Otrzęsiny w "Metalówce" okazały się fantastycznym startem dla pierwszoklasistów, którzy z pewnością poczuli się już pełnoprawnymi członkami szkolnej braci.

Źródło: eOstrołęka.pl/Zespół Szkół Zawodowych nr 1

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22  23  24 dk25
dk26  27  28 dk29 dk30  31  1
×