eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Co dalej z budżetem obywatelskim? "Analizujemy projekty"

REKLAMA
zdjecie 5268
REKLAMA
zdjecie 5268
Posłuchaj

Podczas sesji rady miasta Ostrołęki padło pytanie o realizację projektów z budżetu obywatelskiego, które nie były zrealizowane w poprzednim roku.

Czy te zadania, które nie były dokończone, będą realizowane w tym roku i czy w tym roku jesteśmy się w stanie zbliżyć do 100 proc realizacji zadań na ten rok? - pytał radny Bartosz Śnieciński (Nasza Ostrołęka).

- Analizujemy projekty, część będzie w tym roku zrealizowana - odpowiedział prezydent Paweł Niewiadomski, dodając:

Marzyłbym sobie, żeby realizacja budżetu obywatelskiego wynosiła 100 procent, ale też wiem, że przy realizacji czasami potrzeba czasu. Jeżeli chodzi o kwestie inwestycyjne, wymagają one czasami uzgodnień, pewnych zmian i decyzji. Przy złożeniu tego wniosku wydaje się, że wszystko jest szybko do zrobienia.

Przypomnijmy, że w poprzednich latach część projektów z budżetu obywatelskiego nie została zrealizowana, na co radni wielokrotnie zwracali uwagę.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22  23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×