eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Dzień Przedsiębiorczości z ostrołęcką policją i II SLO [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5382
zdjecie 5382
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA

W ramach „Dnia przedsiębiorczości” młodzież z II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego zapoznała się z pracą w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W ramach ogólnopolskiego programu „Dzień przedsiębiorczości” organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, uczniowie z II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Toniego Halika w Ostrołęce odwiedzili ostrołęcką komendę policji. Dzięki temu młodzież  z klas mundurowych miała możliwość bliższego zapoznania się ze służbą w policji.

O specyfice pracy w poszczególnych komórkach organizacyjnych ostrołęckiej jednostki rozmawiali: naczelnik Wydziału Patrolowego podkom. R. Marias, ierownik Rewiru Dzielnicowych II Wydziału Prewencji KMP Ostrołęka podkom. T. Chrzanowski, asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii sierż. szt. A. Waracka oraz kierownik Referatu Do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego kom. D. Kędziora.

Inspektor z Zespołu Kadr i Szkolenia odpowiedziała młodzieży na wszystkie nurtujące ich pytania dotyczące służby w policji i sposobu naboru. Ponadto młodzież otrzymała ulotki projektu działania „Smartstop" promujące bezpieczne zachowania w ruchu drogowym. Ich celem jest zwrócenie uwagi pieszym, aby podczas przechodzenia przez jezdnię nie używali telefonów komórkowych.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×