eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Dzień Rodziny w Kolorowej Szkole [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5193
fot. UM w Ostrołęcefot. UM w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 5193
Posłuchaj

Do krainy baśni i bajek przenieśli się goście, którzy wzięli udział w Dniu Rodziny w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Kolorowa Szkoła".

 
Podczas wspólnego święta nie zabrakło rewelacyjnie przygotowanego przedstawienia dla dzieci, młodzieży i zaproszonych gości. Dyrektor szkoły Grażyna Ciszkowska, wraz ze swoimi współpracownikami oraz rodzicami przygotowała przedstawienie "Kaczka dziwaczka" i przeniosła wszystkich uczestników spotkania w świat bajek.
 
Podczas spotkania nie zabrakło władz miasta Ostrołęki - wiceprezydenta Maciej Kleczkowski, który był pod wrażeniem świetnego występu przygotowanych przez nauczycieli, opiekunów i ich rodziców. Z pewnością to wydarzenie i mile spędzony czas wszystkim na długo zapadną w pamięci.
 
 
źródło: Urząd Miasta w Ostrołęce

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5  6 dk7 dk8
dk9  10  11 dk12  13 dk14 dk15
dk16  17  18  19  20  21 dk22
dk23  24  25  26  27 dk28  1
×