eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Elektrownia Ostrołęka C na forum międzynarodowym. Temat podejmuje BBC

REKLAMA
zdjecie 2143
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Tematem budowy ostrołęckiej elektrowni od samego początku żywo interesują się również media zagraniczne. Tym razem szerszy materiał w tej sprawie przygotowuje brytyjska stacja radiowa BBC. W marcu do Ostrołęki przyjedzie dziennikarka, która zbierać będzie opinie mieszkańców oraz przedsiębiorców na ten temat.

 
Tym razem tematem, który wzbudził zainteresowanie jednej z największych na świecie stacji radiowych o zasięgu międzynarodowym jest decyzja o zawieszeniu realizacji inwestycji budowy Elektrowni Ostrołęka C. Temat w jednym z zaplanowanych podcastów podejmuje Anna Meisel, polka pracująca dla stacji BBC.
 
Dziennikarka w swoim reportażu poruszyć chce kwestie związane ze skutkami, jakie dla lokalnej społeczności i firm działających na naszym terenie będzie miało nagłe wstrzymanie prac. Dziennikarka BBC zwróciła się do naszej redakcji o pomoc w nawiązaniu kontaktów z osobami, które w reportażu chcieliby wyrazić swoje opinie na temat wstrzymania budowy elektrowni.
 
- Przygotowuję materiał na temat zawieszenia elektrowni Ostrołęka C i chciałabym porozmawiać z mieszkańcami jak również z firmami działającymi w okolicy o tym, co oni na ten temat myślą i jak może ich to dotknąć. Z tego co rozumiem, to młodzi ludzie mają problem z wynajmem mieszkań a znowu cateringi i hotele mogą na tym stracić – mówi Anna Meisel.
 
Osoby zainteresowane wyrażeniem swojej opinii w reportażu BBC (najlepiej w języku angielskim) mogą nawiązać kontakt z dziennikarką pod adresem e-mail: anna.meisel@bbc.co.uk.
 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×