2020-03-02T09:15:39+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Elektrownia Ostrołęka C na forum międzynarodowym. Temat podejmuje BBC

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Tematem budowy ostrołęckiej elektrowni od samego początku żywo interesują się również media zagraniczne. Tym razem szerszy materiał w tej sprawie przygotowuje brytyjska stacja radiowa BBC. W marcu do Ostrołęki przyjedzie dziennikarka, która zbierać będzie opinie mieszkańców oraz przedsiębiorców na ten temat.

 
Tym razem tematem, który wzbudził zainteresowanie jednej z największych na świecie stacji radiowych o zasięgu międzynarodowym jest decyzja o zawieszeniu realizacji inwestycji budowy Elektrowni Ostrołęka C. Temat w jednym z zaplanowanych podcastów podejmuje Anna Meisel, polka pracująca dla stacji BBC.
 
Dziennikarka w swoim reportażu poruszyć chce kwestie związane ze skutkami, jakie dla lokalnej społeczności i firm działających na naszym terenie będzie miało nagłe wstrzymanie prac. Dziennikarka BBC zwróciła się do naszej redakcji o pomoc w nawiązaniu kontaktów z osobami, które w reportażu chcieliby wyrazić swoje opinie na temat wstrzymania budowy elektrowni.
 
- Przygotowuję materiał na temat zawieszenia elektrowni Ostrołęka C i chciałabym porozmawiać z mieszkańcami jak również z firmami działającymi w okolicy o tym, co oni na ten temat myślą i jak może ich to dotknąć. Z tego co rozumiem, to młodzi ludzie mają problem z wynajmem mieszkań a znowu cateringi i hotele mogą na tym stracić – mówi Anna Meisel.
 
Osoby zainteresowane wyrażeniem swojej opinii w reportażu BBC (najlepiej w języku angielskim) mogą nawiązać kontakt z dziennikarką pod adresem e-mail: anna.meisel@bbc.co.uk.
 
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×