2011-10-15T12:07:32+02:00 eOstroleka.pl
Polska,

Ewa Stankiewicz: „Musimy tworzyć niezależne media. Pielęgnować te, które dotychczas powstały”

REKLAMA
zdjecie 651
Ewa Stankiewicz (fot. eOstroleka.pl) Ewa Stankiewicz (fot. eOstroleka.pl)
REKLAMA

„Dziś dzieci III RP zagłosowały na obraz i podobieństwo swoje. To jest efekt 20 lat wychowania w systemie wartości, który upośledza, zamiast rozwijać społeczeństwo” - pisze Ewa Stankiewicz.

Szanowni Państwo! Drodzy Solidarni!

To dopiero początek! Co nam się udało? Udało nam się utrzymać protest na Krakowskim Przedmieściu. Przeciwstawiliśmy się władzy, która działa na szkodę państwa polskiego. Wobec bezkarności tych działań nasz protest miał ogromne znaczenie dla setek tysięcy ludzi, którzy wyrażali swoją solidarność, którym nieśliśmy nadzieję. Wspólnie zorganizowaliśmy na wielką skalę akcję uczciwe wybory, niezwykle potrzebną. Nie obyło się bez wpadek, które rozliczymy i wyciągniemy wnioski na przyszłość. Podsumowanie tych działań przedstawimy Państwu w ciągu najbliższego miesiąca. Jak pokazują wyniki ostatnich wyborów parlamentarnych, nasza praca dopiero się zaczyna. A dotychczasowy wysiłek to był dopiero wstęp.

Moim zdaniem:

1. Potrzebna jest zakrojona na wiele lat praca u podstaw, moda na patriotyzm, nauka odwagi i samodzielności, przede wszystkim samodzielności myślenia. Uodpornienie na manipulację młodych ludzi. Miłość potrafi przenosić góry. Choć propaganda chamstwa i gry na najniższych instynktach powoduje, że telewizyjni celebryci wybuchnęliby śmiechem na te słowa, ale my musimy przekonać dzieci, które dziś mają kilka lat, że warto kochać Polskę.

2. Musimy się opodatkować i tworzyć niezależne media. Pielęgnować te, które dotychczas powstały. Ale też muszą powstawać nowe, silne i profesjonalne. Bez PRYWATNEJ, sprawnej i atrakcyjnej ogólnopolskiej telewizji informacyjnej będziemy dalej żyli w matrixie reżimowej propagandy.

Bardzo Państwu dziękuję za dotychczasowe działania. Za wysiłek, determinację, serce i talent, za poświęcony czas. Za obecność i wsparcie. Szczególnie dziękuję tym, którzy dźwigali na sobie realny ciężar ostatnich działań. Pokazały one, że możemy się zorganizować i wspólnie osiągnąć cel, który sobie zamierzymy. Sięgając do Statutu Stowarzyszenia Solidarni 2010 ten cel to silna, suwerenna i sprawiedliwa Polska, oparta na fundamencie kościoła katolickiego.

Dziś dzieci III RP zagłosowały na obraz i podobieństwo swoje, jak napisał portal www.wpolityce.pl. To jest efekt 20 lat wychowania w systemie wartości, który upośledza, zamiast rozwijać społeczeństwo. Ile lat i wysiłku potrzeba, by odwrócić ten proces? Może drugie 20 lat, może mniej. Jedno jest pewne - potrzeba ciężkiej, zaplanowanej, systematycznej pracy KAŻDEGO z nas! Osiągniemy ten cel. To dopiero początek drogi.

Z pozdrowieniami

Ewa Stankiewicz

REKLAMA
Kalendarz imprez
sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×