Ewakuacja mieszkańców Kadzidła
fot. eOstroleka.plDo zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych podczas prac remontowych przy budynku kadzidlańskiego kościoła. Na miejsce wezwano policję i straż pożarną a także patrol saperski. Zapadła decyzja o ewakuacji mieszkańców pobliskich domów. Wytyczono rejon zagrożenia obejmujący łącznie kilkadziesiąt domostw. Ewakuację rozpoczęto około godziny 18:00.
Po wydobyciu przedmiotu tkwiącego w ścianie okazało się, że jest to tylko pusta łuska po pocisku. Ewakuacja została odwołana, mieszkańcy wrócili do domów około godziny 20:00. Wydobytą ze ściany łuskę przekazano kadzidlańskiej parafii.
Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Niewybuch w Malinowie: Na miejsce jedzie patrol saperski
Ewakuacja ul. Witosa zakończona! Znaleziono niewybuchy [ZDJĘCIA]
Niewybuch w ognisku. Ten pomysł kosztował życie dwóch mężczyzn
Ostrołęka: Pocisk podrzucony w reklamówce pod śmietnik wywieziony na poligon [ZDJĘCIA]
Reklamówka z niewybuchem podrzucona w centrum Ostrołęki. Będzie ewakuacja szkół i mieszkańców okolicznych bloków [ZDJĘCIA]
Niewybuch o ogromnej sile rażenia na terenie ostrołęckiej elektrowni
Niewybuch przy ulicy Granicznej
Niewybuch w Krukach. Ewakuowano około 70 osób [ZDJĘCIA]
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 | 23 |
24 |
25 | 26 |
27 | 28 | 29 |
30 |





2
3
10
21