eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Fake news o budowie ul. Brata Żebrowskiego. Prezydent Ostrołęki: Fuszerkę to zrobił...

REKLAMA
REKLAMA

Informacja o "fuszerce" na budowie ulicy Brata Żebrowskiego w Ostrołęce zdołała już rozgrzać internautów do czerwoności, po czym okazało się, że to kompletna bzdura. - Fuszerkę to zrobił autor artykułu, bo się nie zna, a wypowiada w temacie - skomentował prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. I wyjaśnił, co dzieje się obecnie na budowie.

"Fuszerka na budowie ul. Brata Żebrowskiego. Trzeba będzie rozbierać nowy chodnik!" - przeczytać można było na jednej z lokalnych stron internetowych. To tytuł, a w zamieszczonym artykule wskazano, że "prawdopodobnie" nowy chodnik trzeba będzie rozbierać. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna - ani na pewno, ani prawdopodobnie.

zdjecie 300
- Fuszerkę to zrobił autor artykułu bo się nie zna a wypowiada w temacie - skomentował prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.
 
I wyjaśnił, skąd obecny stan rzeczy:
Można było zrobić rzędne drogi wyżej o 30cm (DROŻEJ) albo przełożyć istniejący chodnik wzdłuż ulicy (TANIEJ). Zaś pomysł ze spadkiem między chodnikiem a jezdnią tworzy zagrożenie dla wszystkich seniorów, osób na wózkach, matek z wózkami, szczególnie zimą gdy spadnie śnieg, ale i jesienią w czasie przymrozków.
 
- Następnym razem proponuje poczekać na odpowiedź urzędu - podsumował prezydent Ostrołęki.
 
To nie pierwsza informacja z tego źródła, jaka trafiła do ostrołęczan, a okazała się nieprawdziwa. W przeszłości można było przeczytać m.in. fałszywe doniesienia o przekształceniu ostrołęckiego szpitala w zakaźny, jak również o rzekomych bonach do jednego z marketów.
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 7506
Kalendarz imprez
październik 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 25  26  27  28  29  30 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16  17  18  19  20 dk21  22
dk23  24  25  26  27  28  29
 30  31  1  2  3  4  5
×