eOstroleka.pl
Region, NA SYGNALE

Furiat na drodze. Nie mógł wyprzedzić ciągnika, więc go zniszczył!

REKLAMA
zdjecie 886
zdjęcie ilustracyjnezdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Nie wyszła zemsta 31-latkowi, który swoją frustrację za incydent na drodze postanowił wyładować na ciągniku rolniczym. Mężczyzna próbował jeszcze zatuszować ślady swojego czynu, ale ostatecznie i tak został zatrzymany. Za to, co zrobił, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Miejscowość Sieczychy, powiat wyszkowski. To tu na początku tygodnia doszło do incydentu, który zakończył się dla 31-latka interwencją policji z perspektywą kilkuletniej odsiadki. Zaczęło się od tego, że kierujący kią próbował na wąskim odcinku jezdni wyprzedzić ciągnik rolniczy. Gdy w końcu manewr się udał, 31-latek zajechał drogę traktorzyście i wściekły na wcześniejsze niepowodzenia podszedł do pojazdu i wyładował swoją złość uderzając w szklane drzwi, zbijając je.

Agresor przed ucieczką z miejsca ściągnął tablice rejestracyjne ze swojego auta myśląc, że tym sposobem uniknie odpowiedzialności. Straty zostały oszacowane na ponad 6 tys. złotych. Sprawą od razu zajęli się kryminalni wspólnie z dzielnicowymi z Długosiodła. Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia ustalili dane podejrzewanego mężczyzny, którego następnie zatrzymali.

- informuje komisarz Damian Wroczyński, rzecznik prasowy wyszkowskiej policji.

Agresywnym kierowcą z kii okazał się być 31-letni mieszkaniec gminy Długosiodło. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciągnika rolniczego do którego się przyznał.

31-latek śledczym nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania, którego żałował. Dzięki profesjonalnie podjętym czynnościom przez policjantów, mężczyzna mieszkańcowi Wyszkowa już naprawił wyrządzoną szkodę. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

- dodaje kom. Wroczyński.

REKLAMA
Więcej o: Sieczychy, policja

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×