2018-06-15T10:52:06+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Hala sportowa w Białobieli oficjalnie otwarta [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. archiwum szkoły
REKLAMA
1
0
0

10 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie hali sportowej, która powstała przy Szkole Podstawowej w Białobieli. Obiekt wraz z zapleczem socjalno- sanitarnym spełnia nowoczesne standardy rekreacyjno- sportowe.

Uroczystość rozpoczęła się od Eucharystii celebrowanej przez proboszcza parafii NNMP w Ostrołęce – ks. dziekana dr Wiesława Białczaka i ks. dr Michała Cherubina, absolwenta Szkoły w Białobieli, podczas której poświęcono budynek. Ceremonii przecięcia wstęgi dokonali: wójt Gminy Lelis - Stefan Prusik, dyrektor szkoły - Urszula Wielczyk, zastępca dyrektora Delegatury Kuratorium w Ostrołęce - Mirosław Grzyb, ks. Białczak i ks. Cherubin, dyrektor Zespołu Administracji Szkół i Przedszkoli w Lelisie - Andrzej Przeradzki, przewodniczący Rady Gminy- Jan Mrozek, przewodniczący Rady Rodziców - Paweł Parzychowski oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Maria Budniak.

Dyrektor szkoły podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego pięknego, nowoczesnego i funkcjonalnego obiektu sportowego. Nieskrywaną radość z pomyślnego przebiegu inwestycji oraz wspaniałego jej efektu wyrazili również zaproszeni goście. Aby okazać swą wdzięczność i utwierdzić w przekonaniu, że środki zainwestowane w budowę sali zostały przeznaczone na słuszny cel, uczniowie przygotowali spektakularne popisy sportowo- artystyczne, gromko oklaskiwane przez zebranych. Wzbudziły one radość i podziw wśród publiczności, były źródłem wspaniałej zabawy. Zostały zakończone słowami optymistycznej piosenki, w myśl których „Szczęście jest tak bardzo blisko...” oraz widowiskowym tańcem do jej melodii.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  1  2  3  4