eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Incydent kałowy na basenie. Jest nowy komunikat. Zapadła ważna decyzja

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Niecka rekreacyjna na ostrołęckim basenie już działa. Była wyłączona z użytkowania po drugim z rzędu incydencie kałowym. Miejmy nadzieję, że ostatnie problemy na basenie to już przeszłość.

W Parku Wodnym w Ostrołęce doszło ostatnio do dwóch incydentów kałowych - najpierw w basenie sportowym, później w niecce rekreacyjnej. A to wszystko w ciągu jednego tygodnia.

Po ostatnim incydencie zamknięto nieckę rekreacyjną. Dziś pojawił się nowy komunikat.

Niecka rekreacyjna już działa

"Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że po zakończonych działaniach naprawczych i otrzymaniu prawidłowych wyników badań laboratoryjnych niecka rekreacyjna została przywrócona do użytku. Serdecznie zapraszamy do korzystania z obiektu" - poinformował park wodny.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×