eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Jak parlamentarzyści współpracują z Urzędem Miasta?

REKLAMA
zdjecie 4917
zdjecie 4917
REKLAMA

Jak układa się współpraca parlamentarzystów z okręgu nr 18 z nowo wybranymi władzami Ostrołęki? Wyjaśnić to chce radny Mariusz Mierzejewski, który napisał w tej sprawie interpelację do prezydenta Łukasza Kulika. Chodzi m.in. o ostatnie publikacje posła Arkadiusza Czartoryskiego w mediach społecznościowych.

- Poseł na Sejm RP Arkadiusz Czartoryski 17 stycznia br. opublikował w mediach społecznościowych informację, że odbył spotkanie z ministrem Markiem Gróbarczykiem w kwestiach związanych z rewitalizacją ostrołęckiego portu. Poinformował też o kolejnych decyzjach, związanych z przyznanym dofinansowaniem na inwestycje w porcie - pisze radny Mariusz Mierzejewski.

Przewodniczący klubu radnych Bezpartyjne Miasto Ostrołęka chciałby dowiedzieć się, czy poseł Arkadiusz Czartoryski prowadził rozmowy z ministrem z upoważnienia Urzędu Miasta w Ostrołęce, czy prezydent Łukasz Kulik wiedział o tym, że takie spotkanie się odbywa oraz czy poseł skontaktował się po spotkaniu z prezydentem Łukaszem Kulikiem, by przedstawić mu wnioski z rozmowy z ministrem.

To nie koniec pytań. Mierzejewski chciałby się dowiedzieć, w jaki sposób parlamentarzyści wybrani z naszego okręgu współpracują z Urzędem Miasta po zmianie władz samorządowych. Dlatego poprosił o wskazanie, czy prezydent Ostrołęki odbył za swojego urzędowania jakieś spotkanie z parlamentarzystami.

- Dodatkowo, proszę o informację czy od 22 listopada 2018 roku odbył Pan spotkania z parlamentarzystami, wybranymi do Sejmu i Senatu z okręgu nr 18 (siedlecko-ostrołęckiego)? Jeżeli tak, to proszę o wskazanie, z kim odbywały się takie spotkania, jaki był temat oficjalnych rozmów oraz z czyjej inicjatywy odbywało się spotkanie - napisał radny Mariusz Mierzejewski.

Prezydent Łukasz Kulik ma 14 dni na odpowiedź na tę interpelację.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Wydarzenia
Kino JANTAR
×