2019-01-25T10:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kulik wbija szpilkę posłowi Czartoryskiemu. I pyta: skąd ten nawyk?

REKLAMA
REKLAMA

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik na wczorajszej sesji rady miasta postanowił posłać kąśliwą uwagę na temat internetowych wpisów posła Arkadiusza Czartoryskiego. Włodarza naszego miasta dziwią niektóre rzeczy, jakie polityk PiS publikuje w mediach społecznościowych.

Poseł Arkadiusz Czartoryski lubi chwalić się tym, co aktualnie "wywalcza" dla Ostrołęki, chętnie dyskutuje też z internautami. W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że to właśnie po rozmowach z posłem, przyznano środki na dalszą rozbudowę portu nad Narwią. Do tej informacji odniósł się właśnie Łukasz Kulik.

- Chcę państwu powiedzieć, że jestem pełen podziwu niektórych polityków,którzy brylują w mediach społecznościowych, mówiąc o swoich dokonaniach. Pytanie: co idzie dalej za tymi dokonaniami? W tym tygodniu usłyszałem, że będziemy mieć piękny port. W czwartek pan poseł (Arkadiusz Czartoryski - przyp. red.) po rozmowie z panem ministrem zagwarantował środki na rozbudowę portu. Prosiłbym państwa, żebyśmy pewne informacje przedstawiali powściągliwie, ponieważ w poniedziałek byli u nas przedstawiciele Wód Polskich, którzy wyrazili taką wolę, czy miasto mogłoby wydać dodatkowe środki na oświetlenie i monitoring portu i o tym rozmawialiśmy. Jako prezydent uznałem, że takie zapewnienie mogę dać, bo to nie są duże koszty, zakup trzech latarni i podłączenia kamery do monitoringu. Ze strony Wód Polskich dostałem zapewnienie, że jeżeli ten port będzie monitorowany, to oni wybudują nam ten pomost w Ostrołęce. Cieszę się bardzo z tej inicjatywy, ale przez ostatnie 12 lat nie o takim porcie rozmawialiśmy. Na razie rozmawiamy o małych rzeczach - wyjaśniał prezydent Łukasz Kulik.

Włodarz miasta Ostrołęki podkreślił, by nie traktować jakichkolwiek sukcesów jednoosobowo. Mówił też o pewnym nawyku, który doskonale poznaliśmy na przestrzeni ostatnich lat. A mianowicie - swoiste "brawo ja".

- Pan poseł pojechał do Warszawy i generalnie "są pieniądze", ale różnie można napisać w mediach, na razie mówimy o trzech latarniach i kamerze. Nie budujmy takich oczekiwań, na które na razie nie ma pokrycia. U pana posła przeczytałem też, że budowa Muzeum Żołnierzy Wyklętych jest na ukończeniu. Dziwi mnie to bardzo, bo to nie pan poseł, a pan wiceminister Sellin i minister Gliński są za to odpowiedzialni. Nie wiem skąd się bierze taki nawyk, że "ja załatwiłem, ja pojechałem, ja zrobiłem". Tak naprawdę nad każdą uchwałą pracują dziesiątki osób, a o efektach informujemy na końcu. I nie zawsze jest to efektem wizyty pana posła. Wydatkowanie środków ministerialnych planowane było dużo wcześniej. Powściągliwie traktujmy niektóre doniesienia, które mijają się z prawdą w bardzo dużym stopniu - zakończył Kulik.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 10:09 25-01-2019,   61%
Dziękuję, panie prezydencie, za głos rozsądku na temat budowy MŻW. Przechwałki w stylu "ja załatwiłem", "dzięki mojemu zaangażowaniu" paradoksalnie najczęściej padają z ust osób, które nie mają pojęcia o tym, co się dzieje w instytucji, którą się chwalą. Czasem nawet nie wiedzą, którędy tam wejść. ;)
odpowiedz   •   oceń :  
~Barbara, 10:31 25-01-2019,   46%
Poprzednia władza nie ma co chwalić się tym Muzeum bo społeczność ostrołęcka nie życzyła sobie  .  Eksploatacja  będzie kosztowała a sprawa żołnierzy wyklętych   bardzo dzieli społeczność .I jeszcze ponosić koszty a niektóre ulice gorsze od polnych dróg .
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:36 25-01-2019,   86%
@~Barbara Podziały są wynikiem niewiedzy. Ale artykuł i komentarz nie jest o tym czego sobie życzy "społeczność".
Chodzi o przypisywanie zasług wyłącznie jednej osobie bądź wąskiemu gronu osób, podczas gdy realną pracę wykonuje kto inny.
odpowiedz   •   oceń :  
~Barbara, 12:06 25-01-2019,   21%
odezwał się co wszystko wie na każdy temat z ubliżaniem , brzydkim wyrażaniem się włącznie .Stały bywalec obrzydzający każdy temat .I tyle w temacie .
odpowiedz   •   oceń :  
~Edmund, 13:13 25-01-2019,   84%
@~Barbara Barbara wyluzuj bo hejtujesz a chyba nie czytalas komentarzy ani tekstu
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:21 25-01-2019,   81%
@~Barbara Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nikt Ci nie ubliża.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:23 25-01-2019,   80%
@~Barbara mów za siebie
odpowiedz   •   oceń :  
~Roman, 10:16 25-01-2019,   28%
A ty gościu widzę, że nawet mydełka nie musisz używać.....
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:21 25-01-2019,   63%
Skąd ten nawyk? Ano z tego, że czuje się ojcem założycielem wszystkiego co działo się w Ostrołęce od dwudziestu lat. Pojechał, pogadał i załatwił. Miliony, setki milionów, zakłady pracy
i inwestycje , drogi i obwodnice, mosty i dworce w budowie, muzea tak wielkie, że nikomu niepotrzebne. Teraz bedzie port na miarę Gdyni z trzema lampami i kamerką full hd a może cztery K. Jacht przy jachcie i trzydzieści centymetrów wody na Narwi...
Można? Można. Działa? Działa.  A po co? A po to by mieć wygodny fotel w siedemnastym rzędzie obok posłanki Pawłowicz. Miejsce wygodne bo niewidoczne, którego nikt nie widzi i niczego nie wymaga, byle guzik wciskać i rękę podnosić. Czasem tylko dwa zdania wygłosić w sprawie tak błahej, że nikt odpowiedzi nie udzieli, albo uwagi nie zwróci. Ale klapę do medali nadstawiać nieustannie i mieć dobre mniemanie o sobie. W końcu całe życie w służbie i na stanowisku by historyk mógł przejść do historii.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:38 27-01-2019,   60%
A co kulik i reszta załatwili ?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:36 25-01-2019,   49%
Przechwalać,obiecywać i obnosić się ze swoją „trudną i ciężką pracą” lubi tez Kulik.Ile to ja już razy słyszałem ,jak to on ciężko pracuje do późnych godzin wieczornych ,nawet w weekendy ,jak to oj nie ma czasu na rodzine ,nawet natalka opowiada jak to może spotkac się z mężem dopiero po godz 22.Ach jacy oni biedni ,nieszczęśliwi,zapracowani ...Ogrodnik  od „pokazówek „ jakim to on jest „dobrym wójkiem i wyzwolicielem ostrołęczan niemalże z lat „okupacji „  ostroleckiej .Nie znoszę hipokryzji !!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:55 25-01-2019,   64%
Nawet sam nie musi, robią to za niego Kowalski z chłopcami z MO.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:00 25-01-2019,   68%
A tak tak .Obnoszą się jak to ciężko harują,jak ich obowiązki wzywają...Żenada jakaś .Nie gadać tyle ,tylko do pracy się brać .
odpowiedz   •   oceń :  
~Natalia, 12:42 25-01-2019,   43%
Ja się nie żaliłam tylko napisałam w komentarzu na grupie, że Łukasz Kulik pewnie odpisze dopiero o 22.
odpowiedz   •   oceń :  
~Natalka, 12:46 25-01-2019,   31%
Poza tym jak już śledzisz grupę Ostołęka dla Wszystkich po to by przeinaczać fakty to przedstaw się. Nikt z nas się nie żali, lubimy taką pracę.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:09 25-01-2019,   71%
@~Natalka Nikt nie przeinacza faktów .Poza tym już nie śledzę grupy Ostroleka dla wszystkich ,gdyż jest to również bardzo i to bardzo stronnicza i tendencyjna strona.Nawet zamieszczacie tylko i wyłącznie takie fakty/zapytania/wnioski od mieszkańców .,które nie „stawiają w złym świetle „ aktualnie rządzących ,a nie daj Boże nowego prezydenta !Cenzura ,populizm ,stronniczość -oto wasza dewiza .
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:42 25-01-2019,   42%
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zamieścił "nie-stronniczy-post". Kilka ruchów palcami i wyślij.
czemu takich postów nie ma? No tak, zapewne nie wpadło do głowy, że ja to nie wszyscy? Może nikt nie ma podobnych problemów? Może niektórzy patrzą realnie, że to dopiero 2 mce rządzenia nowej władzy i nie wszystko od razu da się załatwić? Zresztą, skoro Ty się boisz pisać obiektywnie, to o czym mówimy? Śmiało, pisz tam co jest ważne dla Ciebie, a jeśli nie chcesz (boisz się?) to nie oskarżaj innych o stronniczość i cenzurę.
Pani Natalio - ja w gruncie rzeczy współczuję tego, że mąż został Prezydentem. Taka fala hejtu się wylała, coś okropnego. Mam dobrą radę - nie brać do siebie i nie czytać! W końcu się uspokoją :) Pozdrawiam serdecznie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:08 25-01-2019,   82%
Zaręczam ,ze takie posty były wielokrotnie wysyłane ,lecz niestety nie przeszły „cenzury” czyli nie zostały zaakceptowane przez administratora strony.A powód prosty - post był jak najbardziej „obiektywny”,niestety nie koniecznie pokazywał same pozytywy rządów obecnej władzy ,wiec nie został dopuszczony do publikacji
odpowiedz   •   oceń :  
~Natalia, 14:11 25-01-2019,   21%
Daj spokoj jaka stronnicza. Każdy może wejsc o zobaczyć, że nie ma tam żadnego populizmu. To jest grupa pomysłów, a nie wzajemnego oskarżania. Także skoro tak ci brakuje stawiania kogoś w złym świetle to ... dobrze, że nie  obserwujesz grupy ;) udaj się na profil posła. Tam bedziesz mogl razem z nim popisać ma kulika jaki to z niego komuch itp
odpowiedz   •   oceń :  
~Natalia, 14:13 25-01-2019,   25%
Nie kłam. Pamietam wszystkie posty i nie było takich. Nie wrzucam reklam i postów, które są obrażające „kogokolwiek”. Odrzuciłam dwa posty obrażające poprzedników, wiec to raczej jest sprawiedliwa grupa.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:54 25-01-2019,   85%
@~Natalia To ty nie kłam .Ja wiem swoje i nie „rzucam słów na wiatr „, jeśli nie jestem czegoś pewien .Dla mnie strona „ostroleka dla wszystkich „ nie jest stroną obiektywną i na pewno nie jest „dla wszystkich „.Mam takie zdanie (poparte obserwacjami ) i tyle. Pozdrawiam
odpowiedz   •   oceń :  
~Natalia, 14:57 25-01-2019,   11%
Ja nie kłamię w takich kwestiach ;)
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:29 25-01-2019,   82%
@~Natalia A o podrobach typu Kaszanka można tam się coś dowiedzieć?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:17 25-01-2019,   15%
Kaszana też cieżko pracuje
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:33 25-01-2019,   78%
nad czym tak ciężko pracuje???
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:10 25-01-2019,   44%
Hipokryzję to miałaś przez 12 lat
odpowiedz   •   oceń :  
~gość, 13:07 25-01-2019,   61%
hipokryzja to jest teraz trochę rozsądku władzo ormowska
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:14 25-01-2019,   57%
Kulik a co ty zrobileś dla Ostrołęki?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:16 25-01-2019,   37%
Na pewno więcej niż kot
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:58 25-01-2019,   38%
Przynajmniej jej nie okrada
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:30 25-01-2019,   74%
Kaszana
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:01 25-01-2019,   80%
skąd ta pewnosc u Ciebie? obys sie nie mylił?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gosc, 11:14 25-01-2019,   48%
Otwierali ten port z wielka pompa a teraz moment bedzie zamulony..wody polskie razem z czrtoryskim sa biedne niech sie wezma lepiej za melioracje ktore przy rzadach pis wolaja o pomste do nieba juz nie widac w niektorych rzekach w ktora strone woda plynie nigdy takiego bajzlu nie bylo ..
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:13 25-01-2019,   95%
@~Gosc Rządowy program żeglugi śródlądowej. "Promy i barki wrócą na polskie rzeki"
odpowiedz   •   oceń :  
~Sija, 11:33 25-01-2019,   60%
Strasznie poseł Czartoryski musi naszemu prezydentowi wadzić. O jak mu takie coś strasznie przeszkadza ze aż wymaga komentarza z jego strony. A jeszcze kilka dni temu sam stał na wiecu przeciwko hejtowi i mówię nienawiści. Na krótko mu to starczyło.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:16 25-01-2019,   33%
@~Sija Ten komentarz jakby pisal sam poseł, ta sama składnia, ten sam hejt
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:00 25-01-2019,   39%
@~Sija Kulik nie obraza czartoryskiego, nie przeżywa go tez ani nic. Wydaje opinie na temat jego pracy publicznej. To nie jest jest. W przeciwieństwie do posła który na każdym kroku w kampanii obrażał Kulika
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:31 25-01-2019,   92%
@~Sija Trzymał ręce w kieszeniach, moze grał w coś
odpowiedz   •   oceń :  
~Sija, 19:05 25-01-2019,   78%
Przepraszam a gdzie tu hejt z mojej strony? Twoim zdaniem tylko Poseł Czartoryski może mieć takie zdanie które wyraziłam? A może w Oce jest więcej ludzi którzy dostrzegają złe intencje prezydenta?
odpowiedz   •   oceń :  
~Sija, 19:06 25-01-2019,   10%
Ja nie słyszałam żeby go obrażał.
odpowiedz   •   oceń :  
~Sija, 19:18 25-01-2019,   82%
@~Sija Za to chyba z tego co wiem była sprawa w sądzie odnośnie  pomawiania przez Kuliga  byłego prezydenta w internecie, i co naprawdę wierzycie ze to prawda ze to nie Kulig je wypisywał?
odpowiedz   •   oceń :  
~Regina, 22:33 25-01-2019,   79%
Nie sportową przecież.P.Czartoryski 4 kadencję  sejmową a p.Kulik 1 kadencję prezydencką .l po co te złośliwości  wobec p.posła.Dzięki prawicowym posłom   Polacy  stają  się dumnym narodem...

odpowiedz   •   oceń :  
~Free, 11:38 25-01-2019,   31%
Nie no nie jest aż tak źle. Jedno co napewno"załatwił" osławiony rumiany ze swoją sitwą przybocznych to PGO. Brawo Ty
odpowiedz   •   oceń :  
~PIOTR, 12:06 25-01-2019,   45%
Rozsądnie Pan Prezydent napisał, te banialuki posła słyszę od 12 lat, a nawet 20 lat jego urzędowania. Niech Pan poseł napisze, co zrobił dla mieszkanców Ostrołęki i naszego powiatu ostrołęckiego. Bo nie mogę nic znaleźć z jego dokonań, jedynie to szabelką machać potrafi.
odpowiedz   •   oceń :  
~Horoskop, 00:36 27-01-2019,   100%
@~PIOTR Kulik narazie tylko gada i dokarmia klekota kaszanką ach ten ogrodniczy i jego rumieńce
odpowiedz   •   oceń :  
~Irek, 12:11 25-01-2019,   65%
Od kiedy ta władza weźmie się za robotę zamiast krytykować ciągle poprzednią? Przyjęliście strategię totalnej opozycji w parlamencie. Od wyborów minęły już trzy miesiące i ja osobiście poza zwolnieniami ludzi z wysokich stanowisk nie widzę żadnych konkretnych działań. Kiedy darmowe parkingi na mieście i pod szpitalem?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:16 25-01-2019,   74%
@~Irek TAK prawda, tylko kazdego dnia szpilę wbijają, i jeszcze się z tego cieszą, jak dzieci z przedszkola,
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:10 25-01-2019,   28%
@~Irek Jak wiadomo od wyborów minęło 2 miesiące nie 3 poczekaj 12 lat prezydent i tak zrobił dużo, robi porządek zwalnia i bardzo dobrze bez powodu tego nie robi
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:18 25-01-2019,   86%
Duużo. Zwalnia  i obsadza swoimi.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:23 25-01-2019,   71%
Irek no właśnie,  a kiedy będą wkońcu odśnieżone porządnie ulice i chodniki? Może znowu zobaczymy na Facebooku prezydenta dobrą radę żeby zwolnić zamiast się wziąć za robotę.
odpowiedz   •   oceń :  
~okoń, 12:23 25-01-2019,   38%
Ja widziałem posła jak mocował przęsłą na nowym starym moście , mówie wam siedział jako operator dźwigu - ha ha ha
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:08 25-01-2019,   79%
@~okoń do okon
oj doigrasz się chłopie,doigrasz, nawet nie zorjentujesz się kiedy,
odpowiedz   •   oceń :  
~karol, 12:30 25-01-2019,   37%
Uczciwa ocena Pana Prezydenta . Tak ma być .
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:06 25-01-2019,   70%
@~karol co uczciwe jest wbijanie szpili, co dziennie, kazdemu innemu,?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:01 25-01-2019,   25%
Czartoryski to zasługuje to wydanie publicznej opini za ta cała swoją mierna prace
odpowiedz   •   oceń :  
~Jan, 12:36 25-01-2019,   59%
Dlaczego pisze Pan nieprawdę? To właśnie Pan Poseł Czartoryski wywalczył u ministra dotację. Taka jest prawda. Wniosek złożony przez miasto bez poparcia nie miał by szans na powodzenie. Tak działa polityka, że ktoś musi ścieżkę wydeptać.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:43 25-01-2019,   35%
@~Jan Jajca
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:06 25-01-2019,   69%
chyba twoje
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:53 25-01-2019,   40%
Warto też zauważyć, że Rumiany sam sobie pisze komentarze na różnych portalach. Pewnego „specyficznego” tonu i składni wypowiedzi nie trzeba zazwyczaj długo szukać
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:18 25-01-2019,   25%
Dokladnie! Tutaj tez juz komentowal jako "Sija"
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:07 25-01-2019,   13%
sija, czy sra
odpowiedz   •   oceń :  
~Sija, 19:10 25-01-2019,   86%
Jesteście śmieszni, poseł Czartoryski pisze pod moim pseudo:-))))) cieszę się zatem ze potrafię się wysłowić i nie posadzić byków, może się zacznę częściej udzielać na forach skoro tak!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:19 25-01-2019,   27%
BRAWO, P.Prezydencie
odpowiedz   •   oceń :  
~Felek, 13:47 25-01-2019,   32%
Pisowi i czartoryskiemu w ostrolece zostaly narazie wody polskie i tam nieukow najwiecej nawsadzal dlatego do wyborow bedzie tylko o porcie a dyrektorzy sa posluszni i beda ciagnac w strone posla...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:39 25-01-2019,   82%
@~Felek Bardzo ciekawe co własnoręcznie zrobi obecny włodarz i czy nie będzie ogłaszał sukcesów zrobionych rękami innych.
odpowiedz   •   oceń :  
~kulig, 14:52 25-01-2019,   86%
A ulice dalej śliskie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:52 25-01-2019,   89%
@~kulig znowu trzeba będzie zwalniać
odpowiedz   •   oceń :  
~Rumcajs, 14:53 25-01-2019,   14%
Pracuje w firmie dosyć dużej na wojciechowicach i tam jest tak samo kierowniku zrobiłem załatwiłem a zapominają o ludziach kturzy to wypracowali ot tak sobie myślę że to nieroby
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:34 25-01-2019,   92%
@~Rumcajs Do podstawówki i do słownika!
odpowiedz   •   oceń :  
~Ja się nie dam oszukać, 15:30 25-01-2019,   71%
Kulik to kłamca
odpowiedz   •   oceń :  
~Prawda, 15:31 25-01-2019,   74%
@~Ja się nie dam oszukać I to beszczelny
odpowiedz   •   oceń :  
~Chytry lis z niego, 15:32 25-01-2019,   80%
I ten jego szubrawczy uśmieszek
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:04 25-01-2019,   86%
@~Chytry lis z niego no ten uśniech, to???
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:34 25-01-2019,   78%
Okropnie mieć takiego woźniarza co chce każdego zniszczyć zwoonić ublirzyć nawciskać chyba kaszana go tego nauczył
odpowiedz   •   oceń :  
~Do gosc, 16:59 25-01-2019,   20%
Żal mi Cię Okropny człowieku!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:13 25-01-2019,   91%
@~Do gosc co prawda boli??
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:37 25-01-2019,   34%
Panowie pamiętajmy żeby nie przesadzać polecam w dobrej wierze
odpowiedz   •   oceń :  
~radosław, 16:56 25-01-2019,   33%
No Panie Pośle może razem z Senatorem na jesieni ,,załatwicie,, metro w Ostrołęce. MZK by się zlikwidowało. Oszczędności co niemiara. Oczywiście stacja przy ,,muzeum niechcianych,, obowiązkowo. Myślę, że elektorat podziękuje wam za ,,muzeum,, jesienią.
odpowiedz   •   oceń :  
~Prawda, 16:57 25-01-2019,   27%
@~radosław Myślę że tych dwóch Panów już nie będzie. Mało tego napewno ich nie będzie!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Garderoba, 17:43 25-01-2019,   85%
@~radosław Kulik jakie rumieńce ma
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:51 25-01-2019,   27%
@~Garderoba na pewno lepsze niz rumiany
odpowiedz   •   oceń :  
~Prawda, 16:56 25-01-2019,   24%
Brawo Panie Łukaszu!!!! Rumiano się zrobiło po bombie!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Znafca, 17:48 25-01-2019,   75%
Kulik ma rumieńce kacapowskie
odpowiedz   •   oceń :  
~Klekotka, 17:51 25-01-2019,   85%
Pasowała by mu do tego zdjęcis kaszanka
odpowiedz   •   oceń :  
~Lonia, 18:02 25-01-2019,   30%
Brawo Panie Prezydencie ! Dosyć Balwochwalstwa!
odpowiedz   •   oceń :  
~Endriu, 19:49 25-01-2019,   50%
Ba
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:17 25-01-2019,   80%
Panie Kulik.
Zapamiętaj pan "kto mnieczem wojuje ten od miecza ginie"
Wyśmiewa pan innych chociaż sam do tej pory oprócz zwolnień nic dla miasta nie dokonał.
I jeszcze ten szyderczy usmieszek
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:24 25-01-2019,   80%
I to jest prawdziwa mądrość.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:24 25-01-2019,   73%
Jak dobrze zrozumialem to Wody Polskie chcą od pana jako prezydenta Ostroleki tylko trzy lampy i kamerkę bo na tyle tylko pana stac natomiast powstanie tego portu w naszym miescie ktoś musiał w ministerstwie "wydeptac"
I napewno nie pan deptal.
Wiec proszę nie wbijać tej szpili osobie która coś w tym temacie zrobiła
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:25 27-01-2019,   100%
Prawde napisałeś
odpowiedz   •   oceń :  
~Regina, 21:37 25-01-2019,   75%
Panie Kulik nie masz szans z Czartoryskim..
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:24 27-01-2019,   100%
@~Regina Najmniejszych
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:46 25-01-2019,   16%
Jakąś rywalizację sportową masz na myśli Reginiu bo mnie to zaciekawiło bardzo
odpowiedz   •   oceń :  
~Jan, 22:36 25-01-2019,   75%
Ależ ma wredny wyraz twarzy nasz kochany prezydent na tym zdjęciu.I ten czerwony krawacik SLD.Czyżby nawyki z pracy utrwaliły sie na twarzy na zawsze?
odpowiedz   •   oceń :  
~Aruś, 22:39 25-01-2019,   85%
Mógłby się z raz ogolić dla odmiany.Zawsze jest tak jakby troszeczkę nieswieży z wygladu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:23 27-01-2019,   100%
@~Aruś Kulik się nie goli żeby mu rumieńców nie było widać
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 23:37 25-01-2019,   84%
„Największe świnie zazwyczaj wymagają od ludzi aby byli aniołami „-taki cytacik,który mówi prawdę o ... kto zgadnie ?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:21 27-01-2019,   50%
Mowa o kuliku
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 01:31 26-01-2019,   20%
Pan POSEL  A.CZ mam nadzieję że pod koniec roku Pan były poseł trzęsie się o swoich pretorianów.My tez się o nich boimi .Gdzie oni się odnajdą wszak w spółce E nie ma tyle miejsc , tzn tyle nigdy nie było dla ignorantów .PANIE ŁK NIE JEST PAN Z MOJEJ BAJKI ALE I TAK BIJE PAN NA GŁOWĘ POPRZEDNIKÓW (TZN JEŻELI CHODZI O ILORAZ-INTELIGENCJI )
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 02:04 26-01-2019,   50%
oczywiście że nie ma szans w ośmieszaniu się ( ciekawe czy na 2 piętrze w lo chodził do toalety?)
odpowiedz   •   oceń :  
~Rzs, 05:09 26-01-2019,   19%
Ujmę to tak: CHWD temu co wierzy rumianemu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:19 27-01-2019,   100%
@~Rzs Rumianemu kulioowi nikt nie wierzy
odpowiedz   •   oceń :  
~Egon, 06:21 26-01-2019,   18%
Panie P ośle proszę podać na łamach tygodnika ostrołęckiego co Pan zrobił dla miasta Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego,  przez 20 lat pana urzędowania. Jest pan mierny ale wierny.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:35 26-01-2019,   85%
@~Egon zrobił bardzo dużo, nikt mu nie dorówna.
odpowiedz   •   oceń :  
~Egon, 09:09 26-01-2019,   17%
Napisz co zrobił od roku 2000 urzedowania
odpowiedz   •   oceń :  
~Egon, 09:12 26-01-2019,   0%
@~Egon Od 2005 roku
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:35 26-01-2019,   88%
@~Egon poczytaj ze zrozumienuem,toi się przekonasz.To jest bardzo rozsądny facet, napisz kto mu dorówna,?? Chyba NIKT.
odpowiedz   •   oceń :  
~normalny, 10:52 26-01-2019,   75%
A do kogo to ma się pretensje   do prezydenta  , dlaczego , a do siebie sie wybiera i się ma  
Elektrownia już stoi to czas na port
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:43 26-01-2019,   0%
@~normalny ok, su[er, dzięki ze powiedziałes o ty?? haha
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:35 26-01-2019,   20%
W naszym mieście  mieszkają  też  i inni równie zdolni ludzie  więc z tym dorownywaniem to chyba  lekka przesada jest
odpowiedz   •   oceń :  
~Dobranoc, 08:42 27-01-2019,   75%
Niezła seria głupich komentarzy przeciwko Kulikowi wpadła w krótkich odstępach czasu dziś po północy. Ktoś aż spać nie może, tak go zżera frustracja.
odpowiedz   •   oceń :  
~WKURZONY, 12:46 27-01-2019,   67%
CHYBA CZARTORYSKI CHCE ZNÓW BYĆ PREZYDENTEM OSTROLEKI!!!!, WSZYSTKIE DEBILE I ŁATWOWIERNI TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD LOKALI WYBORCZYCH!!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~riko, 15:00 27-01-2019,   67%
chcę wrócić do tematu bonifikaty mieszkaniowej.Jestem ostrołęczaninem.chcę wiedzieć dokładnie jak głosował każdy radny.Chciałbym też by było to publicznie  przekazane . Jestem pewny że ci którzy głosowali za 50 % bonifikatą są ostatni raz radnymi Ostrołęki tylko wszyscy mieszkańcy Ostrołęki muszą o tym wiedzieć .Koniecznie trzeba to nagłaśniać w mediach by wszyscy wiedzieli kogo wybrali i kogo zechcą wybrać w następnych wyborach
odpowiedz   •   oceń :  
~Darek, 15:43 27-01-2019,   100%
Wkurzony to jest  twój najlepszy chyba wpis jak  do  tej  pory  jeszcze spodobał mi się o tym Banderze co pisaliśmy
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22 dk23  24
 25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń