2019-01-25T10:00:00+01:00 eOstroleka.pl 10 0 22 4.5
Ostrołęka,

Kulik wbija szpilkę posłowi Czartoryskiemu. I pyta: skąd ten nawyk?

REKLAMA
REKLAMA
Najlepszy komentarz
~Gość, 10:36 25-01-2019,   86%
Podziały są wynikiem niewiedzy. Ale artykuł i komentarz nie jest o tym czego sobie życzy "społeczność".
Chodzi o przypisywanie zasług wyłącznie jednej osobie bądź wąskiemu gronu osób, podczas gdy realną pracę wykonuje kto inny.
odpowiedz   •   oceń :  
Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik na wczorajszej sesji rady miasta postanowił posłać kąśliwą uwagę na temat internetowych wpisów posła Arkadiusza Czartoryskiego. Włodarza naszego miasta dziwią niektóre rzeczy, jakie polityk PiS publikuje w mediach społecznościowych.

Poseł Arkadiusz Czartoryski lubi chwalić się tym, co aktualnie "wywalcza" dla Ostrołęki, chętnie dyskutuje też z internautami. W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że to właśnie po rozmowach z posłem, przyznano środki na dalszą rozbudowę portu nad Narwią. Do tej informacji odniósł się właśnie Łukasz Kulik.

- Chcę państwu powiedzieć, że jestem pełen podziwu niektórych polityków,którzy brylują w mediach społecznościowych, mówiąc o swoich dokonaniach. Pytanie: co idzie dalej za tymi dokonaniami? W tym tygodniu usłyszałem, że będziemy mieć piękny port. W czwartek pan poseł (Arkadiusz Czartoryski - przyp. red.) po rozmowie z panem ministrem zagwarantował środki na rozbudowę portu. Prosiłbym państwa, żebyśmy pewne informacje przedstawiali powściągliwie, ponieważ w poniedziałek byli u nas przedstawiciele Wód Polskich, którzy wyrazili taką wolę, czy miasto mogłoby wydać dodatkowe środki na oświetlenie i monitoring portu i o tym rozmawialiśmy. Jako prezydent uznałem, że takie zapewnienie mogę dać, bo to nie są duże koszty, zakup trzech latarni i podłączenia kamery do monitoringu. Ze strony Wód Polskich dostałem zapewnienie, że jeżeli ten port będzie monitorowany, to oni wybudują nam ten pomost w Ostrołęce. Cieszę się bardzo z tej inicjatywy, ale przez ostatnie 12 lat nie o takim porcie rozmawialiśmy. Na razie rozmawiamy o małych rzeczach - wyjaśniał prezydent Łukasz Kulik.

Włodarz miasta Ostrołęki podkreślił, by nie traktować jakichkolwiek sukcesów jednoosobowo. Mówił też o pewnym nawyku, który doskonale poznaliśmy na przestrzeni ostatnich lat. A mianowicie - swoiste "brawo ja".

- Pan poseł pojechał do Warszawy i generalnie "są pieniądze", ale różnie można napisać w mediach, na razie mówimy o trzech latarniach i kamerze. Nie budujmy takich oczekiwań, na które na razie nie ma pokrycia. U pana posła przeczytałem też, że budowa Muzeum Żołnierzy Wyklętych jest na ukończeniu. Dziwi mnie to bardzo, bo to nie pan poseł, a pan wiceminister Sellin i minister Gliński są za to odpowiedzialni. Nie wiem skąd się bierze taki nawyk, że "ja załatwiłem, ja pojechałem, ja zrobiłem". Tak naprawdę nad każdą uchwałą pracują dziesiątki osób, a o efektach informujemy na końcu. I nie zawsze jest to efektem wizyty pana posła. Wydatkowanie środków ministerialnych planowane było dużo wcześniej. Powściągliwie traktujmy niektóre doniesienia, które mijają się z prawdą w bardzo dużym stopniu - zakończył Kulik.
REKLAMA
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 10:09 25-01-2019,   61%
Dziękuję, panie prezydencie, za głos rozsądku na temat budowy MŻW. Przechwałki w stylu "ja załatwiłem", "dzięki mojemu zaangażowaniu" paradoksalnie najczęściej padają z ust osób, które nie mają pojęcia o tym, co się dzieje w instytucji, którą się chwalą. Czasem nawet nie wiedzą, którędy tam wejść. ;)
odpowiedz   •   oceń :  
~Barbara, 10:31 25-01-2019,   46%
Poprzednia władza nie ma co chwalić się tym Muzeum bo społeczność ostrołęcka nie życzyła sobie  .  Eksploatacja  będzie kosztowała a sprawa żołnierzy wyklętych   bardzo dzieli społeczność .I jeszcze ponosić koszty a niektóre ulice gorsze od polnych dróg .
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:36 25-01-2019,   86%
@~Barbara Podziały są wynikiem niewiedzy. Ale artykuł i komentarz nie jest o tym czego sobie życzy "społeczność".
Chodzi o przypisywanie zasług wyłącznie jednej osobie bądź wąskiemu gronu osób, podczas gdy realną pracę wykonuje kto inny.
odpowiedz   •   oceń :  
~Barbara, 12:06 25-01-2019,   21%
odezwał się co wszystko wie na każdy temat z ubliżaniem , brzydkim wyrażaniem się włącznie .Stały bywalec obrzydzający każdy temat .I tyle w temacie .
odpowiedz   •   oceń :  
~Edmund, 13:13 25-01-2019,   84%
@~Barbara Barbara wyluzuj bo hejtujesz a chyba nie czytalas komentarzy ani tekstu
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:21 25-01-2019,   81%
@~Barbara Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nikt Ci nie ubliża.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:23 25-01-2019,   80%
@~Barbara mów za siebie
odpowiedz   •   oceń :  
~Roman, 10:16 25-01-2019,   28%
A ty gościu widzę, że nawet mydełka nie musisz używać.....
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:21 25-01-2019,   63%
Skąd ten nawyk? Ano z tego, że czuje się ojcem założycielem wszystkiego co działo się w Ostrołęce od dwudziestu lat. Pojechał, pogadał i załatwił. Miliony, setki milionów, zakłady pracy
i inwestycje , drogi i obwodnice, mosty i dworce w budowie, muzea tak wielkie, że nikomu niepotrzebne. Teraz bedzie port na miarę Gdyni z trzema lampami i kamerką full hd a może cztery K. Jacht przy jachcie i trzydzieści centymetrów wody na Narwi...
Można? Można. Działa? Działa.  A po co? A po to by mieć wygodny fotel w siedemnastym rzędzie obok posłanki Pawłowicz. Miejsce wygodne bo niewidoczne, którego nikt nie widzi i niczego nie wymaga, byle guzik wciskać i rękę podnosić. Czasem tylko dwa zdania wygłosić w sprawie tak błahej, że nikt odpowiedzi nie udzieli, albo uwagi nie zwróci. Ale klapę do medali nadstawiać nieustannie i mieć dobre mniemanie o sobie. W końcu całe życie w służbie i na stanowisku by historyk mógł przejść do historii.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:38 27-01-2019,   60%
A co kulik i reszta załatwili ?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:36 25-01-2019,   49%
Przechwalać,obiecywać i obnosić się ze swoją „trudną i ciężką pracą” lubi tez Kulik.Ile to ja już razy słyszałem ,jak to on ciężko pracuje do późnych godzin wieczornych ,nawet w weekendy ,jak to oj nie ma czasu na rodzine ,nawet natalka opowiada jak to może spotkac się z mężem dopiero po godz 22.Ach jacy oni biedni ,nieszczęśliwi,zapracowani ...Ogrodnik  od „pokazówek „ jakim to on jest „dobrym wójkiem i wyzwolicielem ostrołęczan niemalże z lat „okupacji „  ostroleckiej .Nie znoszę hipokryzji !!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:55 25-01-2019,   64%
Nawet sam nie musi, robią to za niego Kowalski z chłopcami z MO.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:00 25-01-2019,   68%
A tak tak .Obnoszą się jak to ciężko harują,jak ich obowiązki wzywają...Żenada jakaś .Nie gadać tyle ,tylko do pracy się brać .
odpowiedz   •   oceń :  
~Natalia, 12:42 25-01-2019,   43%
Ja się nie żaliłam tylko napisałam w komentarzu na grupie, że Łukasz Kulik pewnie odpisze dopiero o 22.
odpowiedz   •   oceń :  
~Natalka, 12:46 25-01-2019,   31%
Poza tym jak już śledzisz grupę Ostołęka dla Wszystkich po to by przeinaczać fakty to przedstaw się. Nikt z nas się nie żali, lubimy taką pracę.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:09 25-01-2019,   71%
@~Natalka Nikt nie przeinacza faktów .Poza tym już nie śledzę grupy Ostroleka dla wszystkich ,gdyż jest to również bardzo i to bardzo stronnicza i tendencyjna strona.Nawet zamieszczacie tylko i wyłącznie takie fakty/zapytania/wnioski od mieszkańców .,które nie „stawiają w złym świetle „ aktualnie rządzących ,a nie daj Boże nowego prezydenta !Cenzura ,populizm ,stronniczość -oto wasza dewiza .
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:42 25-01-2019,   42%
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zamieścił "nie-stronniczy-post". Kilka ruchów palcami i wyślij.
czemu takich postów nie ma? No tak, zapewne nie wpadło do głowy, że ja to nie wszyscy? Może nikt nie ma podobnych problemów? Może niektórzy patrzą realnie, że to dopiero 2 mce rządzenia nowej władzy i nie wszystko od razu da się załatwić? Zresztą, skoro Ty się boisz pisać obiektywnie, to o czym mówimy? Śmiało, pisz tam co jest ważne dla Ciebie, a jeśli nie chcesz (boisz się?) to nie oskarżaj innych o stronniczość i cenzurę.
Pani Natalio - ja w gruncie rzeczy współczuję tego, że mąż został Prezydentem. Taka fala hejtu się wylała, coś okropnego. Mam dobrą radę - nie brać do siebie i nie czytać! W końcu się uspokoją :) Pozdrawiam serdecznie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:08 25-01-2019,   82%
Zaręczam ,ze takie posty były wielokrotnie wysyłane ,lecz niestety nie przeszły „cenzury” czyli nie zostały zaakceptowane przez administratora strony.A powód prosty - post był jak najbardziej „obiektywny”,niestety nie koniecznie pokazywał same pozytywy rządów obecnej władzy ,wiec nie został dopuszczony do publikacji
odpowiedz   •   oceń :  
~Natalia, 14:11 25-01-2019,   21%
Daj spokoj jaka stronnicza. Każdy może wejsc o zobaczyć, że nie ma tam żadnego populizmu. To jest grupa pomysłów, a nie wzajemnego oskarżania. Także skoro tak ci brakuje stawiania kogoś w złym świetle to ... dobrze, że nie  obserwujesz grupy ;) udaj się na profil posła. Tam bedziesz mogl razem z nim popisać ma kulika jaki to z niego komuch itp
odpowiedz   •   oceń :  
~Natalia, 14:13 25-01-2019,   25%
Nie kłam. Pamietam wszystkie posty i nie było takich. Nie wrzucam reklam i postów, które są obrażające „kogokolwiek”. Odrzuciłam dwa posty obrażające poprzedników, wiec to raczej jest sprawiedliwa grupa.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:54 25-01-2019,   85%
@~Natalia To ty nie kłam .Ja wiem swoje i nie „rzucam słów na wiatr „, jeśli nie jestem czegoś pewien .Dla mnie strona „ostroleka dla wszystkich „ nie jest stroną obiektywną i na pewno nie jest „dla wszystkich „.Mam takie zdanie (poparte obserwacjami ) i tyle. Pozdrawiam
odpowiedz   •   oceń :  
~Natalia, 14:57 25-01-2019,   11%
Ja nie kłamię w takich kwestiach ;)
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:29 25-01-2019,   82%
@~Natalia A o podrobach typu Kaszanka można tam się coś dowiedzieć?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:17 25-01-2019,   15%
Kaszana też cieżko pracuje
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:33 25-01-2019,   78%
nad czym tak ciężko pracuje???
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:10 25-01-2019,   44%
Hipokryzję to miałaś przez 12 lat
odpowiedz   •   oceń :  
~gość, 13:07 25-01-2019,   61%
hipokryzja to jest teraz trochę rozsądku władzo ormowska
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:14 25-01-2019,   57%
Kulik a co ty zrobileś dla Ostrołęki?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:16 25-01-2019,   37%
Na pewno więcej niż kot
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:58 25-01-2019,   38%
Przynajmniej jej nie okrada
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:30 25-01-2019,   74%
Kaszana
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:01 25-01-2019,   80%
skąd ta pewnosc u Ciebie? obys sie nie mylił?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gosc, 11:14 25-01-2019,   48%
Otwierali ten port z wielka pompa a teraz moment bedzie zamulony..wody polskie razem z czrtoryskim sa biedne niech sie wezma lepiej za melioracje ktore przy rzadach pis wolaja o pomste do nieba juz nie widac w niektorych rzekach w ktora strone woda plynie nigdy takiego bajzlu nie bylo ..
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:13 25-01-2019,   95%
@~Gosc Rządowy program żeglugi śródlądowej. "Promy i barki wrócą na polskie rzeki"
odpowiedz   •   oceń :  
~Sija, 11:33 25-01-2019,   60%
Strasznie poseł Czartoryski musi naszemu prezydentowi wadzić. O jak mu takie coś strasznie przeszkadza ze aż wymaga komentarza z jego strony. A jeszcze kilka dni temu sam stał na wiecu przeciwko hejtowi i mówię nienawiści. Na krótko mu to starczyło.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:16 25-01-2019,   33%
@~Sija Ten komentarz jakby pisal sam poseł, ta sama składnia, ten sam hejt
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:00 25-01-2019,   39%
@~Sija Kulik nie obraza czartoryskiego, nie przeżywa go tez ani nic. Wydaje opinie na temat jego pracy publicznej. To nie jest jest. W przeciwieństwie do posła który na każdym kroku w kampanii obrażał Kulika
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:31 25-01-2019,   92%
@~Sija Trzymał ręce w kieszeniach, moze grał w coś
odpowiedz   •   oceń :  
~Sija, 19:05 25-01-2019,   78%
Przepraszam a gdzie tu hejt z mojej strony? Twoim zdaniem tylko Poseł Czartoryski może mieć takie zdanie które wyraziłam? A może w Oce jest więcej ludzi którzy dostrzegają złe intencje prezydenta?
odpowiedz   •   oceń :  
~Sija, 19:06 25-01-2019,   10%
Ja nie słyszałam żeby go obrażał.
odpowiedz   •   oceń :  
~Sija, 19:18 25-01-2019,   82%
@~Sija Za to chyba z tego co wiem była sprawa w sądzie odnośnie  pomawiania przez Kuliga  byłego prezydenta w internecie, i co naprawdę wierzycie ze to prawda ze to nie Kulig je wypisywał?
odpowiedz   •   oceń :  
~Regina, 22:33 25-01-2019,   79%
Nie sportową przecież.P.Czartoryski 4 kadencję  sejmową a p.Kulik 1 kadencję prezydencką .l po co te złośliwości  wobec p.posła.Dzięki prawicowym posłom   Polacy  stają  się dumnym narodem...

odpowiedz   •   oceń :  
~Free, 11:38 25-01-2019,   31%
Nie no nie jest aż tak źle. Jedno co napewno"załatwił" osławiony rumiany ze swoją sitwą przybocznych to PGO. Brawo Ty
odpowiedz   •   oceń :  
~PIOTR, 12:06 25-01-2019,   45%
Rozsądnie Pan Prezydent napisał, te banialuki posła słyszę od 12 lat, a nawet 20 lat jego urzędowania. Niech Pan poseł napisze, co zrobił dla mieszkanców Ostrołęki i naszego powiatu ostrołęckiego. Bo nie mogę nic znaleźć z jego dokonań, jedynie to szabelką machać potrafi.
odpowiedz   •   oceń :  
~Horoskop, 00:36 27-01-2019,   100%
@~PIOTR Kulik narazie tylko gada i dokarmia klekota kaszanką ach ten ogrodniczy i jego rumieńce
odpowiedz   •   oceń :  
~Irek, 12:11 25-01-2019,   65%
Od kiedy ta władza weźmie się za robotę zamiast krytykować ciągle poprzednią? Przyjęliście strategię totalnej opozycji w parlamencie. Od wyborów minęły już trzy miesiące i ja osobiście poza zwolnieniami ludzi z wysokich stanowisk nie widzę żadnych konkretnych działań. Kiedy darmowe parkingi na mieście i pod szpitalem?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:16 25-01-2019,   74%
@~Irek TAK prawda, tylko kazdego dnia szpilę wbijają, i jeszcze się z tego cieszą, jak dzieci z przedszkola,
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:10 25-01-2019,   28%
@~Irek Jak wiadomo od wyborów minęło 2 miesiące nie 3 poczekaj 12 lat prezydent i tak zrobił dużo, robi porządek zwalnia i bardzo dobrze bez powodu tego nie robi
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:18 25-01-2019,   86%
Duużo. Zwalnia  i obsadza swoimi.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:23 25-01-2019,   71%
Irek no właśnie,  a kiedy będą wkońcu odśnieżone porządnie ulice i chodniki? Może znowu zobaczymy na Facebooku prezydenta dobrą radę żeby zwolnić zamiast się wziąć za robotę.
odpowiedz   •   oceń :  
~okoń, 12:23 25-01-2019,   38%
Ja widziałem posła jak mocował przęsłą na nowym starym moście , mówie wam siedział jako operator dźwigu - ha ha ha
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:08 25-01-2019,   79%
@~okoń do okon
oj doigrasz się chłopie,doigrasz, nawet nie zorjentujesz się kiedy,
odpowiedz   •   oceń :  
~karol, 12:30 25-01-2019,   37%
Uczciwa ocena Pana Prezydenta . Tak ma być .
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:06 25-01-2019,   70%
@~karol co uczciwe jest wbijanie szpili, co dziennie, kazdemu innemu,?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:01 25-01-2019,   25%
Czartoryski to zasługuje to wydanie publicznej opini za ta cała swoją mierna prace
odpowiedz   •   oceń :  
~Jan, 12:36 25-01-2019,   59%
Dlaczego pisze Pan nieprawdę? To właśnie Pan Poseł Czartoryski wywalczył u ministra dotację. Taka jest prawda. Wniosek złożony przez miasto bez poparcia nie miał by szans na powodzenie. Tak działa polityka, że ktoś musi ścieżkę wydeptać.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:43 25-01-2019,   35%
@~Jan Jajca
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:06 25-01-2019,   69%
chyba twoje
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:53 25-01-2019,   40%
Warto też zauważyć, że Rumiany sam sobie pisze komentarze na różnych portalach. Pewnego „specyficznego” tonu i składni wypowiedzi nie trzeba zazwyczaj długo szukać
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:18 25-01-2019,   25%
Dokladnie! Tutaj tez juz komentowal jako "Sija"
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:07 25-01-2019,   13%
sija, czy sra
odpowiedz   •   oceń :  
~Sija, 19:10 25-01-2019,   86%
Jesteście śmieszni, poseł Czartoryski pisze pod moim pseudo:-))))) cieszę się zatem ze potrafię się wysłowić i nie posadzić byków, może się zacznę częściej udzielać na forach skoro tak!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:19 25-01-2019,   27%
BRAWO, P.Prezydencie
odpowiedz   •   oceń :  
~Felek, 13:47 25-01-2019,   32%
Pisowi i czartoryskiemu w ostrolece zostaly narazie wody polskie i tam nieukow najwiecej nawsadzal dlatego do wyborow bedzie tylko o porcie a dyrektorzy sa posluszni i beda ciagnac w strone posla...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:39 25-01-2019,   82%
@~Felek Bardzo ciekawe co własnoręcznie zrobi obecny włodarz i czy nie będzie ogłaszał sukcesów zrobionych rękami innych.
odpowiedz   •   oceń :  
~kulig, 14:52 25-01-2019,   86%
A ulice dalej śliskie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:52 25-01-2019,   89%
@~kulig znowu trzeba będzie zwalniać
odpowiedz   •   oceń :  
~Rumcajs, 14:53 25-01-2019,   14%
Pracuje w firmie dosyć dużej na wojciechowicach i tam jest tak samo kierowniku zrobiłem załatwiłem a zapominają o ludziach kturzy to wypracowali ot tak sobie myślę że to nieroby
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:34 25-01-2019,   92%
@~Rumcajs Do podstawówki i do słownika!
odpowiedz   •   oceń :  
~Ja się nie dam oszukać, 15:30 25-01-2019,   71%
Kulik to kłamca
odpowiedz   •   oceń :  
~Prawda, 15:31 25-01-2019,   74%
@~Ja się nie dam oszukać I to beszczelny
odpowiedz   •   oceń :  
~Chytry lis z niego, 15:32 25-01-2019,   80%
I ten jego szubrawczy uśmieszek
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:04 25-01-2019,   86%
@~Chytry lis z niego no ten uśniech, to???
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:34 25-01-2019,   78%
Okropnie mieć takiego woźniarza co chce każdego zniszczyć zwoonić ublirzyć nawciskać chyba kaszana go tego nauczył
odpowiedz   •   oceń :  
~Do gosc, 16:59 25-01-2019,   20%
Żal mi Cię Okropny człowieku!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:13 25-01-2019,   91%
@~Do gosc co prawda boli??
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:37 25-01-2019,   34%
Panowie pamiętajmy żeby nie przesadzać polecam w dobrej wierze
odpowiedz   •   oceń :  
~radosław, 16:56 25-01-2019,   33%
No Panie Pośle może razem z Senatorem na jesieni ,,załatwicie,, metro w Ostrołęce. MZK by się zlikwidowało. Oszczędności co niemiara. Oczywiście stacja przy ,,muzeum niechcianych,, obowiązkowo. Myślę, że elektorat podziękuje wam za ,,muzeum,, jesienią.
odpowiedz   •   oceń :  
~Prawda, 16:57 25-01-2019,   27%
@~radosław Myślę że tych dwóch Panów już nie będzie. Mało tego napewno ich nie będzie!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Garderoba, 17:43 25-01-2019,   85%
@~radosław Kulik jakie rumieńce ma
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:51 25-01-2019,   27%
@~Garderoba na pewno lepsze niz rumiany
odpowiedz   •   oceń :  
~Prawda, 16:56 25-01-2019,   24%
Brawo Panie Łukaszu!!!! Rumiano się zrobiło po bombie!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Znafca, 17:48 25-01-2019,   75%
Kulik ma rumieńce kacapowskie
odpowiedz   •   oceń :  
~Klekotka, 17:51 25-01-2019,   85%
Pasowała by mu do tego zdjęcis kaszanka
odpowiedz   •   oceń :  
~Lonia, 18:02 25-01-2019,   30%
Brawo Panie Prezydencie ! Dosyć Balwochwalstwa!
odpowiedz   •   oceń :  
~Endriu, 19:49 25-01-2019,   50%
Ba
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:17 25-01-2019,   80%
Panie Kulik.
Zapamiętaj pan "kto mnieczem wojuje ten od miecza ginie"
Wyśmiewa pan innych chociaż sam do tej pory oprócz zwolnień nic dla miasta nie dokonał.
I jeszcze ten szyderczy usmieszek
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:24 25-01-2019,   80%
I to jest prawdziwa mądrość.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:24 25-01-2019,   73%
Jak dobrze zrozumialem to Wody Polskie chcą od pana jako prezydenta Ostroleki tylko trzy lampy i kamerkę bo na tyle tylko pana stac natomiast powstanie tego portu w naszym miescie ktoś musiał w ministerstwie "wydeptac"
I napewno nie pan deptal.
Wiec proszę nie wbijać tej szpili osobie która coś w tym temacie zrobiła
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:25 27-01-2019,   100%
Prawde napisałeś
odpowiedz   •   oceń :  
~Regina, 21:37 25-01-2019,   75%
Panie Kulik nie masz szans z Czartoryskim..
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:24 27-01-2019,   100%
@~Regina Najmniejszych
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:46 25-01-2019,   16%
Jakąś rywalizację sportową masz na myśli Reginiu bo mnie to zaciekawiło bardzo
odpowiedz   •   oceń :  
~Jan, 22:36 25-01-2019,   75%
Ależ ma wredny wyraz twarzy nasz kochany prezydent na tym zdjęciu.I ten czerwony krawacik SLD.Czyżby nawyki z pracy utrwaliły sie na twarzy na zawsze?
odpowiedz   •   oceń :  
~Aruś, 22:39 25-01-2019,   85%
Mógłby się z raz ogolić dla odmiany.Zawsze jest tak jakby troszeczkę nieswieży z wygladu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:23 27-01-2019,   100%
@~Aruś Kulik się nie goli żeby mu rumieńców nie było widać
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 23:37 25-01-2019,   84%
„Największe świnie zazwyczaj wymagają od ludzi aby byli aniołami „-taki cytacik,który mówi prawdę o ... kto zgadnie ?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:21 27-01-2019,   50%
Mowa o kuliku
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 01:31 26-01-2019,   20%
Pan POSEL  A.CZ mam nadzieję że pod koniec roku Pan były poseł trzęsie się o swoich pretorianów.My tez się o nich boimi .Gdzie oni się odnajdą wszak w spółce E nie ma tyle miejsc , tzn tyle nigdy nie było dla ignorantów .PANIE ŁK NIE JEST PAN Z MOJEJ BAJKI ALE I TAK BIJE PAN NA GŁOWĘ POPRZEDNIKÓW (TZN JEŻELI CHODZI O ILORAZ-INTELIGENCJI )
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 02:04 26-01-2019,   50%
oczywiście że nie ma szans w ośmieszaniu się ( ciekawe czy na 2 piętrze w lo chodził do toalety?)
odpowiedz   •   oceń :  
~Rzs, 05:09 26-01-2019,   19%
Ujmę to tak: CHWD temu co wierzy rumianemu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:19 27-01-2019,   100%
@~Rzs Rumianemu kulioowi nikt nie wierzy
odpowiedz   •   oceń :  
~Egon, 06:21 26-01-2019,   18%
Panie P ośle proszę podać na łamach tygodnika ostrołęckiego co Pan zrobił dla miasta Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego,  przez 20 lat pana urzędowania. Jest pan mierny ale wierny.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:35 26-01-2019,   85%
@~Egon zrobił bardzo dużo, nikt mu nie dorówna.
odpowiedz   •   oceń :  
~Egon, 09:09 26-01-2019,   17%
Napisz co zrobił od roku 2000 urzedowania
odpowiedz   •   oceń :  
~Egon, 09:12 26-01-2019,   0%
@~Egon Od 2005 roku
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:35 26-01-2019,   88%
@~Egon poczytaj ze zrozumienuem,toi się przekonasz.To jest bardzo rozsądny facet, napisz kto mu dorówna,?? Chyba NIKT.
odpowiedz   •   oceń :  
~normalny, 10:52 26-01-2019,   75%
A do kogo to ma się pretensje   do prezydenta  , dlaczego , a do siebie sie wybiera i się ma  
Elektrownia już stoi to czas na port
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:43 26-01-2019,   0%
@~normalny ok, su[er, dzięki ze powiedziałes o ty?? haha
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:35 26-01-2019,   20%
W naszym mieście  mieszkają  też  i inni równie zdolni ludzie  więc z tym dorownywaniem to chyba  lekka przesada jest
odpowiedz   •   oceń :  
~Dobranoc, 08:42 27-01-2019,   75%
Niezła seria głupich komentarzy przeciwko Kulikowi wpadła w krótkich odstępach czasu dziś po północy. Ktoś aż spać nie może, tak go zżera frustracja.
odpowiedz   •   oceń :  
~WKURZONY, 12:46 27-01-2019,   67%
CHYBA CZARTORYSKI CHCE ZNÓW BYĆ PREZYDENTEM OSTROLEKI!!!!, WSZYSTKIE DEBILE I ŁATWOWIERNI TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA OD LOKALI WYBORCZYCH!!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~riko, 15:00 27-01-2019,   67%
chcę wrócić do tematu bonifikaty mieszkaniowej.Jestem ostrołęczaninem.chcę wiedzieć dokładnie jak głosował każdy radny.Chciałbym też by było to publicznie  przekazane . Jestem pewny że ci którzy głosowali za 50 % bonifikatą są ostatni raz radnymi Ostrołęki tylko wszyscy mieszkańcy Ostrołęki muszą o tym wiedzieć .Koniecznie trzeba to nagłaśniać w mediach by wszyscy wiedzieli kogo wybrali i kogo zechcą wybrać w następnych wyborach
odpowiedz   •   oceń :  
~Darek, 15:43 27-01-2019,   100%
Wkurzony to jest  twój najlepszy chyba wpis jak  do  tej  pory  jeszcze spodobał mi się o tym Banderze co pisaliśmy
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1