2011-10-17T09:39:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 -
Powiat ostrołecki,

Kadzidło: Nauczyciele i pracownicy szkół nagrodzeni (LISTA NAGRODZONYCH)

REKLAMA
fot. kadzidlo.pl
REKLAMA
Dzień Edukacji Narodowej jest corocznym świętem wszystkich pracowników oświaty. Podczas spotkania, które odbyło się 13 października w lokalu "Wenus" dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, otrzymali nagrody za wzorową pracę.

Życzenia pracownikom oświaty składali: wójt Dariusz Łukaszewski, Jacek Płoski - przewodniczący Rady Gminy, ks. dziekan Marian Niemyjski. W czwartkowym spotkaniu wziął również starosta Stanisław Kubeł. Wszyscy podkreślali wagę pracy nauczycielskiej i potrzebę wspólnej troski o edukację kolejnych pokoleń. Oto nagrodzeni nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi.

1. Medale Komisji Edukacji Narodowej przyznane przez Minister Katarzynę Hall, odebrane z rąk Karola Semika, Mazowieckiego Kuratora Oświaty, podczas uroczystości w ostrołęckiej Szkole Podstawowej nr 6:

    * Maria Parzych - dyrektor Szkoły Podstawowej w Glebie
    * Teresa Wielechowska - dyrektor Zespołu Szkół w Wachu
    * Józef Kojtek - dyrektor Zespołu Szkół w Chudku
    * Elżbieta Stańczak - nauczycielka Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle
    * Agnieszka Traczewska - nauczycielka Zepołu Placówek Oświatowych w Dylewie
    * Zenon Pierzchanowski - nauczyciel Publicznego Gimnazjum w Kadzidle

2. Nagrody wójta gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego:

    * Halina Prusaczyk - dyrektor Publicznego Gimnazjum w Kadzidle
    * Anna Mikulska - wicedyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle
    * Hanna Politowska - wicedyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Dylewie
    * Elżbieta Stańczak - nauczycielka Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle
    * Krystyna Wołosz - nauczycielka Zespołu Szkół w Chudku
    * Janina Taradejna - nauczycielka Zespołu Szkół w Wachu
    * Jolanta Nalewajk - nauczycielka Publicznego Gimnazjum w Kadzidle
    * Elżbieta Hyży-Bogdańska - nauczycielka Publicznego Gimnazjum w Kadzidle
    * Beata Nalewajk - nauczycielka Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle
    * Agnieszka Grzyb - nauczycielka Zespołu Placówek Oświatowych w Dylewie
    * Ryszard Grzyb - nauczyciel Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle

3. Nagrody Wójta Gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego za wzorową pracę profilaktyczną - Gminny Lider Profilaktyki:

    * Monika Wilk - nauczycielka Publicznego Gimnazjum w Kadzidle
    * Anna Kubeł - nauczycielka Zespołu Placówek Oświatowych w Dylewie
    * Anna Gontarz - nauczycielka Publicznego Gimnazjum w Kadzidle
    * Ewa Kuligowska - nauczycielka Zespołu Szkół w Chudku

4. Nagrody dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle:

    * Bakuła Krystyna
    * Bakuła Lucyna
    * Chrostek Natalia
    * Gałązka Iwona
    * Grala Barbara
    * Kozłowska Justyna
    * Kubeł Magdalena
    * Kwaśniewska Bożenna
    * Mielnicka Anna Danuta
    * Napiórkowska Małgorzata
    * Sobiech Iwona
    * Staśkiewicz Grażyna
    * Szymańska-Lenda Marta
    * Dziczek Magdalena
    * Filochowska Anna
    * Gadomska Marianna
    * Gałązka Małgorzata
    * Kozon Elżbieta
    * Krajza Czesława
    * Lasota Alina
    * Lenda Elżbieta
    * Łaszczych Krystyna
    * Łaszczych Waldemar
    * Panuś Anna

5. Nagrody dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Dylewie:

    * Kubeł Anna
    * Prusińska Edyta
    * Gąska Grażyna
    * Żeberkiewicz Teresa
    * Małkowska Jolanta
    * Bakuła Hanna
    * Sobiech Regina
    * Gadomski Paweł
    * Bałdyga Justyna
    * Brzozowa Janina
    * Prusaczyk Iwona
    * Gwiazda Waldemar
    * Ogniewska Teresa

6. Nagrody dyrektora Zespołu Szkół w Wachu:

    * Reszka Grażyna
    * Pabich Marta
    * Kaczyńska Janina
    * Kaczyński Ryszard
    * Kisiel Urszula
    * Domurad Apolonia
    * Tańska Zofia
    * Lipka Bogumiła
    * Cicha Łucja
    * Lemańska Krystyna
    * Jarmuszewska Anna
    * Lesiński Henryk
    * Młynarczyk Mirosław
    * Gąska Irena
    * Trzcińska Irena
    * Gąska Hanna
    * Mrozek Zenon
    * Parzych Elżbieta

7. Nagrody dyrektora Zespołu Szkół w Chudku:

    * Bogdańska Renata
    * Kaczyńska Edyta
    * Niedźwiecka-Równa Elżbieta
    * Tomczak Marta
    * Żebrowska Agnieszka
    * Kowalczyk Sylwia
    * Kaczyńska Teresa
    * Suchecka Bożena
    * Koczkodan Jan

8. Nagrody dyrektora Szkoły Podstawowej w Jazgarce:

    * Abramczyk Ewa
    * Malon Krystyna
    * Faderewska Hanna
    * Lesińska Elżbieta
    * Trzcińska Agnieszka
    * Nalewajk Halina
    * Pieńkosz Anna
    * Chrostek Grzegorz
    * Kowalczyk Anna

9. Nagrody dyrektora Szkoły Podstawowej w Czarni:

    * Dawid Beata
    * Kania Krystyna
    * ks. Żochowski Karol
    * Jurga Danuta
    * Kania Celina

10. Nagrody dyrektora Szkoły Podstawowej w Glebie:

    * Balcerczyk Ewa
    * Tomczak Teresa

11. Nagrody dyrektora Szkoły Podstawowej w Siarczej Łące:

    * Parzych Elżbieta
    * Chmielewska-Krystian Urszula
    * Frąckiewicz Halina

12. Nagrody dyrektora Publicznego Gimnazjum w Kadzidle:

    * Ptak Janina
    * Puławska Iwona
    * Szurnicka Wiesława
    * Wilk Monika
    * Boruch Agnieszka
    * Ciak Agnieszka
    * Trzcińska Janina
    * Sakowska Krystyna
    * Krajza Zofia
    * Prusaczyk Halina
    * Baranowski Przemysław
REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  1  2  3  4