Tragiczny finał interwencji służb ratunkowych w jednym z bloków socjalnych przy ulicy Kołobrzeskiej w Ostrołęce. Do mieszkania 76-letniego mężczyzny konieczne było siłowe wejście. Niestety, lokator nie żył.
Alarm wszczęto po tym, jak z seniorem od kilku dni nie było żadnego kontaktu. Na miejsce przybył pracownik socjalny, który po bezskutecznych próbach skontaktowania się z 76-latkiem powiadomił służby ratunkowe.
Konieczne było siłowe wejście do mieszkania. Wewnątrz zastano leżącego na łóżku mężczyznę bez funkcji życiowych.
– poinformował mł. bryg. Adrian Stupski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.
Na miejscu pracowali strażacy oraz policjanci, którzy wykonywali czynności pod nadzorem obowiązujących procedur związanych z wyjaśnieniem okoliczności śmierci mężczyzny.
Jak wynika z naszych nieoficjalnych ustaleń, do zgonu 76-latka mogło dojść kilka dni wcześniej. Wskazywać miał na to stan zwłok ujawnionych w mieszkaniu.
Okoliczności śmierci mieszkańca Ostrołęki są wyjaśniane przez policję.


fot. eOstroleka.pl







1
8