zdjecie 907
zdjecie 907
2018-10-28T12:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kotowski w TVP 3 o "postanowieniu poprawy". Debatował sam, Kulika znów nie było

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. TVP 3
REKLAMA

Dokładnie za tydzień dojdzie do drugiej tury wyborów na prezydenta Ostrołęki. Program trzeci Telewizji Polskiej zaprosił obu kandydatów na debatę do programu "Region Polityka". Przyszedł tylko Janusz Kotowski, który przyznał, że jest jeszcze sporo potrzeb w Ostrołęce, a on sam postanawia poprawę, jeżeli chodzi o konsultacje z mieszkańcami.

- Ostrołęka się zmieniła. Każdy, kto nieuprzedzonym okiem widzi co się dzieje, dostrzega zmiany. Myślę tu o sprawach choćby sportowych, bo przybyło boisk i obiektów sportowych. Do tego mnóstwo nowych ulic, placów zabaw, dobrych miejsc dla młodzieży i dorosłych. Mam tę świadomość, że ciągle potrzeb jest więcej, niż możliwości - mówił Janusz Kotowski.

Prezydent Ostrołęki mówił także o pomocy rządowej, jakiej Ostrołęka ma doświadczać w ostatnich dwóch latach - od spraw drogowych, poprzez sportowe czy historyczne, takie jak Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Stwierdził także, że budowa elektrowni w Ostrołęce spowoduje rozwój wielu branż. Kotowski ma zamiar się zmienić, jeżeli chodzi o konsultacje z mieszkańcami w kwestii planów inwestycyjnych. - To jest moje postanowienie poprawy - mówił.

Janusz Kotowski w studiu TVP miał dyskutować z Łukaszem Kulikiem - jego kontrkandydatem w wyborach na prezydenta Ostrołęki. Ten jednak trzeci raz w tej kampanii wyborczej nie spotkał się z Kotowskim twarzą w twarz. Dwa razy odmówił debaty lokalnym mediom, w tym przypadku "nie mógł dotrzeć do studia".

- Różnica między mną i moim kontrkandydatem jest duża. Szanuję ludzkie wybory i to mieszkańcy wybiorą i wydaje się, że ten wybór jest jasny. I to mieszkańcy zdecydują - stwierdził na koniec Kotowski.

Rozmowa z Januszem Kotowskim dostępna jest na stronie internetowej TVP 3.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×