eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Kraksa w Łęgu Przedmiejskim [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4023
REKLAMA
zdjecie 4023
Posłuchaj
Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło dziś przed godziną 15:00 na ulicy Ostrołęckiej w Łęgu Przedmiejskim. Poszkodowana została jedna osoba.

W zdarzeniu uczestniczyły dwie osobówki – citroen i ford. Za kierownicami obu aut siedzieli mieszkańcy powiatu ostrołęckiego. Jak ustalili funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, kierujący fordem 42-letni mężczyzna uderzył w tył znajdującego się przed nim citroena, którego kierujący – 19-letni mężczyzna – zatrzymał się, by skręcić w lewo na skrzyżowaniu.

Na miejscu interweniowała załoga karetki pogotowia, żaden z uczestników nie wymagał jednak hospitalizacji. Uczestnikom udzielono pomocy na miejscu.

Kierujący citroenem i kierowca forda byli trzeźwi. Na sprawcę nałożono mandat w wysokości 300 złotych a do jego konta kierowcy przypisano 6 punktów.

- informuje młodsza aspirant Aneta Waracka z KMP w Ostrołęce.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy naszym Czytelnikom.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×