eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kursy i szkolenia dla podopiecznych MOPR zakończone [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 978
zdjecie 978
fot. MOPR Ostrołękafot. MOPR Ostrołęka
REKLAMA
Posłuchaj
Grupa kobiet i mężczyzn uczestniczących w cyklu szkoleń organizowanych pod hasłem „Razem Łatwiej”  przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zdała pozytywnie egzaminy nabywając tym samym nowe umiejętności.

W lipcu 2017 r. w ramach aktywizacji edukacyjnej uczestnicy projektu pod nazwą „Razem Łatwiej” wzięli udział w szkoleniach i kursach zawodowych, których celem było nabycie, podniesienie lub zmiana kwalifikacji zawodowych. Projekt zakończył się egzaminem i był dostosowany do zindywidualizowanych potrzeb, możliwości i predyspozycji każdego z uczestników ustalonych w trakcie ścieżki reintegracji, jak również potrzeb zatrudnieniowych zgłaszanych przez Państwowy Urząd Pracy w Ostrołęce.

W ramach projektu zorganizowane zostały następujące kursy i szkolenia:
- florysta z elementami rękodzieła,
- kucharz małej gastronomii z minimum sanitarnym,
- kurs księgowości,
- kurs masażysty,
- kurs dla operatorów wózków widłowych 1 WJO.

Projekt współfinansowany był z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, Oś priorytetowa IX „Wspieranie włączenia społecznego i walka z ubóstwem”, Działanie 9.1 „Aktywizacja społeczno – zawodowa osób wykluczonych  i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu”.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 978
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10  11  12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27  28  29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×