zdjecie 907
zdjecie 907
2016-07-01T11:02:45+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Lipcowe propozycje Ostrołęckiego Centrum Kultury

REKLAMA
Zdjęcie głównezdjęcie archiwalne, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Tradycyjnie już w wakacje Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na cykl koncertów, czyli Art Czwartki, będzie także coś dla dzieci i koneserów sztuki. Zobaczcie co w lipcu dla mieszkańców Ostrołęki przygotował OCK.

Oprócz ciekawej palety zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach wakacyjnej oferty, OCK, tradycyjnie już jak co roku, przygotowało Art Czwartki, cykl koncertów odbywających się na placu Bema. Ponadto dla dzieci już w najbliższą niedzielę odbędzie się ciekawy plenerowy spektakl w wykonaniu Teatru Itakzagramy.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program imprez odbywających się w lipcu w obiektach OCK.

3 VII
PIMPUŚ SADEŁKO
musical lalkowy w wykonaniu aktorów Teatru ITAKZAGRAMY
Spektakl oparty został na „Szkolnych przygodach Pimpusia Sadełko” Marii Konopnickiej, książeczce znanej z pewnością wielu dorosłym oraz dzieciom. Zapraszamy wszystkich miłośników kocich psot bez względu na wiek.
Scenariusz i reżyseria: Joanna Mazewska
scena przy Kupcu, godz. 16

7 VII
Wernisaż wystawy malarstwa trzech absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie: Michała Jana Wielowiejskiego, Marcina Bielskiego i Jana Kośmieji. Wystawa czynna będzie do 29 lipca ...
Galeria Ostrołęka, godz. 19

14 VII
ART-CZWARTEK 1/2016
KONCERT ZESPOŁU NASH
ANNA GADT i MIŁOSZ WOŚKO to dwoje muzyków realizujących niezależnie swoje indywidualne projekty, którzy spotkali się, by w nieśpieszny sposób tworzyć piosenki. "Każde z nas chodzi swoimi ścieżkami. Siłą zdaje się być odmienność wynikająca z różnych upodobań muzycznych, ale wspólnego światopoglądu. Łączy nas potrzeba wyrażania emocji w sposób nienarzucający się, a także zachowanie pewnego dystansu do rzeczywistości. Piosenki, które powstały odzwierciedlają nasz sposób widzenia świata" – mówią twórcy projektu.
plac Bema, godz. 19
 
28 VII
ART-CZWARTEK 2/2016
recital AGNIESZKI CHRZANOWSKIEJ
Koncert jest skonstruowany tak, by kolejne kompozycje artystki przynosiły odpowiedzi na pytania nurtujące kobiety od zawsze: skąd się biorą mężczyźni, czy posiadają duszę, jakimi charakteryzują się cechami i czy można doprowadzić do porozumienia płci?
W ramach eksperymentu artystka stworzyła specjalny dokument na podstawie wiersza Michała Zabłockiego "Nie taka jak Ty" i podczas koncertu próbuje doprowadzić do podpisania Aktu POROZUMIENIA PŁCI. Autorem części tekstów jest Michał Zabłocki, a części sama Agnieszka.
plac Bema, godz. 19

REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×