2016-07-01T11:02:45+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Lipcowe propozycje Ostrołęckiego Centrum Kultury

REKLAMA
zdjęcie archiwalne, fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Tradycyjnie już w wakacje Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na cykl koncertów, czyli Art Czwartki, będzie także coś dla dzieci i koneserów sztuki. Zobaczcie co w lipcu dla mieszkańców Ostrołęki przygotował OCK.

Oprócz ciekawej palety zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach wakacyjnej oferty, OCK, tradycyjnie już jak co roku, przygotowało Art Czwartki, cykl koncertów odbywających się na placu Bema. Ponadto dla dzieci już w najbliższą niedzielę odbędzie się ciekawy plenerowy spektakl w wykonaniu Teatru Itakzagramy.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program imprez odbywających się w lipcu w obiektach OCK.

3 VII
PIMPUŚ SADEŁKO
musical lalkowy w wykonaniu aktorów Teatru ITAKZAGRAMY
Spektakl oparty został na „Szkolnych przygodach Pimpusia Sadełko” Marii Konopnickiej, książeczce znanej z pewnością wielu dorosłym oraz dzieciom. Zapraszamy wszystkich miłośników kocich psot bez względu na wiek.
Scenariusz i reżyseria: Joanna Mazewska
scena przy Kupcu, godz. 16

7 VII
Wernisaż wystawy malarstwa trzech absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie: Michała Jana Wielowiejskiego, Marcina Bielskiego i Jana Kośmieji. Wystawa czynna będzie do 29 lipca ...
Galeria Ostrołęka, godz. 19

14 VII
ART-CZWARTEK 1/2016
KONCERT ZESPOŁU NASH
ANNA GADT i MIŁOSZ WOŚKO to dwoje muzyków realizujących niezależnie swoje indywidualne projekty, którzy spotkali się, by w nieśpieszny sposób tworzyć piosenki. "Każde z nas chodzi swoimi ścieżkami. Siłą zdaje się być odmienność wynikająca z różnych upodobań muzycznych, ale wspólnego światopoglądu. Łączy nas potrzeba wyrażania emocji w sposób nienarzucający się, a także zachowanie pewnego dystansu do rzeczywistości. Piosenki, które powstały odzwierciedlają nasz sposób widzenia świata" – mówią twórcy projektu.
plac Bema, godz. 19
 
28 VII
ART-CZWARTEK 2/2016
recital AGNIESZKI CHRZANOWSKIEJ
Koncert jest skonstruowany tak, by kolejne kompozycje artystki przynosiły odpowiedzi na pytania nurtujące kobiety od zawsze: skąd się biorą mężczyźni, czy posiadają duszę, jakimi charakteryzują się cechami i czy można doprowadzić do porozumienia płci?
W ramach eksperymentu artystka stworzyła specjalny dokument na podstawie wiersza Michała Zabłockiego "Nie taka jak Ty" i podczas koncertu próbuje doprowadzić do podpisania Aktu POROZUMIENIA PŁCI. Autorem części tekstów jest Michał Zabłocki, a części sama Agnieszka.
plac Bema, godz. 19

Zobacz również
Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22 dk23  24
 25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń