eOstroleka.pl
Region,

Łomża. "Można różne rzeczy wychodzić i wydeptać" - poseł Krynicka ostro o kandydatce na prezydenta

REKLAMA
zdjecie 3179
zdjecie 3179
Fot. A. Grycuk, wikimedia.orgFot. A. Grycuk, wikimedia.org
REKLAMA

Decyzja Prawa i Sprawiedliwości ws. kandydata na prezydenta miasta w jesiennych wyborach samorządowych wprowadziła spore zamieszanie w Łomży. Zwolennicy dotychczasowego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego nie są zadowoleni z decyzji partii.

Gościem dnia w "Radiu Nadzieja" była poseł ziemi łomżyńskiej Bernadeta Krynicka z PiS. Jak przyznała, wciąż jest w szoku po tym, jak PiS zarekomendował do wyborów na prezydenta miasta Agnieszkę Muzyk, zamiast dotychczasowego prezydenta Mariusza Chrzanowskiego.

- Nie doszłam jeszcze do siebie. Zarząd okręgowy dał pełną rekomendację obecnemu prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu. Spodziewałam się "klepnięcia" w Warszawie, bo kto jak nie my, tutaj na miejscu, możemy wiedzieć lepiej. Stało się inaczej - wyjaśnia poseł Krynicka.

Przyszła kandydat na prezydenta stwierdziła, że w Warszawie doskonale orientują się w rzeczywistości, jaka ma miejsce w Łomży. Poseł Krynicka ma inne zdanie.

- Nie mam pojęcia skąd ona takie wiadomości czerpie, bo jeżeli ja jestem posłem z Łomży, a z okręgu jest nas ośmioro, to my najlepiej wiemy, a tak naprawdę ja najlepiej wiem, co się dzieje w Łomży. Nie sądzę, że ktoś z kujawsko-pomorskiego, Śląska czy Mazowieckiego wie to lepiej. Ja się nie dziwię pani Agnieszce Muzyk, że ona tak uważa. Można różne rzeczy wychodzić i wydeptać. Myślę, że to nie fair, że tak się stało. Jeżeli ktoś uważa, że jest świetnym kandydatem na prezydenta to zakłada swój komitet i nie przyczepia się do znaczka PiSu - twierdzi.

Posłuchaj audycji z poseł Krynicką:

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×