2018-10-16T12:47:25+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Medale i nagrody dla nauczycieli ze szkół powiatowych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
0
4
Najlepszy komentarz
~Pytanie, 19:39 16-10-2018,   72%
Z jakiego funduszu są organizowane takie imprezy dla wąskiego grona popleczników starosty?Wynajęcie sali,alkohol i zakąski finansuje starostwo czy szkoły? A może poradnie psychologiczno - pedagogicznej że swymi przedsiębiorczymi menadżera i?
odpowiedz   •   oceń :  
Delegatura Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Ostrołęce, jak co roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zorganizowała uroczystość, na której zostały wręczone odznaczenia i nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom oświaty z podległego jej terenu.

Tym razem gospodarzem uroczystości była Ostrów Mazowiecka. Gala odbyła się w hali MOSiR. Oprócz wyróżnionych nauczycieli obecni byli m.in.  wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, wicekurator oświaty Dorota Skrzypek, wójtowie z kilku gmin oraz gospodarz burmistrz Jerzy Bauer – nauczyciel. - Po roku trudnej pracy przypada dzień, w którym jest czas na refleksje i podziękowania - powiedział wicewojewoda Sylwester Dąbrowski. - Szkoła jest takim miejscem, gdzie funkcję nauczycieli pełnią nie tylko nauczyciele, ale także inni pracownicy szkoły: sprzątaczki, panie w kuchni. One także uczą dzieci, jak mają się zachowywać. Podczas uroczystości wystąpił chór oraz zespół Apasionata ze szkoły podstawowej nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

Z jednostek  podległych Powiatowi Ostrołęckiemu Medalem Złotym za Długoletnią Służbę została wyróżniona Zofia Teresa Matyszczak, samodzielny referent z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Myszyńcu,  Teresa Podkowińska, nauczyciel logopeda z  Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Myszyńcu,  Marzena Ewa Zapadka, nauczyciel pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Myszyńcu.

Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę uhonorowano Jadwigę Teresę Jędrzejczyk, nauczycielkę z  Zespołu Szkół Powiatowych w Myszyńcu, Beatę Monikę Piastę, kierownika kształcenia praktycznego z Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle, Małgorzata Świtaj, nauczycielka w  Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali: Halina Tyl, dyrektor ZSP w Troszynie, Anna Prusak, nauczycielka w ZSP w Troszynie,  Elżbieta Bajstak, nauczycielka z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Myszyńcu , Krzysztof Jachimowski, nauczyciel w Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie, Teresa Jędrzejczyk, nauczycielka z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Myszyńcu, Piotr Włodzimierz Kosiorek, nauczyciel Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, Dariusz Andrzej Leszczyński, nauczyciel Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, Anna Obirek, nauczycielka w  Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle, Anna Prusak, nauczycielka w  Zespole Szkół Powiatowych w Troszynie,  Elżbieta Szymczyk, nauczycielka  Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle, Małgorzata Świtaj, nauczycielka w  Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu.

Powiatowa uroczystość z okazji nauczycielskiego święta odbyła się w piątek,  12 października w Kadzidle. Życzenia nauczycielom złożył starosta Stanisław Kubeł, dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce Michał Giers, a także przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Mróz i wiceprzewodnicząca rady - Anna Śniadach. Mówili m.in. o trudnej pracy i życzyli w niej wytrwałości, sukcesów i satysfakcji z jej wykonywania. Nagrody zarządu powiatu otrzymali wszyscy dyrektorzy zespołów szkół powiatowych.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~wazelina, 15:19 16-10-2018,   63%
Imprez w Kadzidle a msza powinna byc w Myszyncu ...starosta mysli ze swoim zachowaniem wygra ...przeciez to wszystko smiechu warte,niektorzy sa na emeryturze a medale dostaja
odpowiedz   •   oceń :  
~Pytanie, 19:39 16-10-2018,   72%
Z jakiego funduszu są organizowane takie imprezy dla wąskiego grona popleczników starosty?Wynajęcie sali,alkohol i zakąski finansuje starostwo czy szkoły? A może poradnie psychologiczno - pedagogicznej że swymi przedsiębiorczymi menadżera i?
odpowiedz   •   oceń :  
~Kurp, 23:11 16-10-2018,   20%
Zazrośnicy od Łukaszewskiego się odzywają bo Kubeł robi lepsze imprezy. Zamiast krytykować lepiej się uczcie
odpowiedz   •   oceń :  
~obserwator, 08:24 17-10-2018,   100%
@~Kurp Lepsze imprezy z alkoholem i lekkością obyczajów pod patronatem Starosty i po. dyrektora delegatury Mazowieckiego Kuratora Oświaty? Oświata to nie dyskoteka  ani koncert disco polo. Poza tym to ewidentna kampania wyborcza. Wystarczy obejrzeć zdjęcia ( baaaaaardzo słabe zresztą).
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  1