zdjecie 7770
2018-10-16T12:47:25+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Medale i nagrody dla nauczycieli ze szkół powiatowych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 7770
0
0
4

Delegatura Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Ostrołęce, jak co roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zorganizowała uroczystość, na której zostały wręczone odznaczenia i nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom oświaty z podległego jej terenu.

Tym razem gospodarzem uroczystości była Ostrów Mazowiecka. Gala odbyła się w hali MOSiR. Oprócz wyróżnionych nauczycieli obecni byli m.in.  wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, wicekurator oświaty Dorota Skrzypek, wójtowie z kilku gmin oraz gospodarz burmistrz Jerzy Bauer – nauczyciel. - Po roku trudnej pracy przypada dzień, w którym jest czas na refleksje i podziękowania - powiedział wicewojewoda Sylwester Dąbrowski. - Szkoła jest takim miejscem, gdzie funkcję nauczycieli pełnią nie tylko nauczyciele, ale także inni pracownicy szkoły: sprzątaczki, panie w kuchni. One także uczą dzieci, jak mają się zachowywać. Podczas uroczystości wystąpił chór oraz zespół Apasionata ze szkoły podstawowej nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

Z jednostek  podległych Powiatowi Ostrołęckiemu Medalem Złotym za Długoletnią Służbę została wyróżniona Zofia Teresa Matyszczak, samodzielny referent z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Myszyńcu,  Teresa Podkowińska, nauczyciel logopeda z  Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Myszyńcu,  Marzena Ewa Zapadka, nauczyciel pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Myszyńcu.

Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę uhonorowano Jadwigę Teresę Jędrzejczyk, nauczycielkę z  Zespołu Szkół Powiatowych w Myszyńcu, Beatę Monikę Piastę, kierownika kształcenia praktycznego z Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle, Małgorzata Świtaj, nauczycielka w  Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali: Halina Tyl, dyrektor ZSP w Troszynie, Anna Prusak, nauczycielka w ZSP w Troszynie,  Elżbieta Bajstak, nauczycielka z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Myszyńcu , Krzysztof Jachimowski, nauczyciel w Zespole Szkół Powiatowych w Goworowie, Teresa Jędrzejczyk, nauczycielka z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Myszyńcu, Piotr Włodzimierz Kosiorek, nauczyciel Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, Dariusz Andrzej Leszczyński, nauczyciel Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, Anna Obirek, nauczycielka w  Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle, Anna Prusak, nauczycielka w  Zespole Szkół Powiatowych w Troszynie,  Elżbieta Szymczyk, nauczycielka  Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle, Małgorzata Świtaj, nauczycielka w  Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu.

Powiatowa uroczystość z okazji nauczycielskiego święta odbyła się w piątek,  12 października w Kadzidle. Życzenia nauczycielom złożył starosta Stanisław Kubeł, dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce Michał Giers, a także przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Mróz i wiceprzewodnicząca rady - Anna Śniadach. Mówili m.in. o trudnej pracy i życzyli w niej wytrwałości, sukcesów i satysfakcji z jej wykonywania. Nagrody zarządu powiatu otrzymali wszyscy dyrektorzy zespołów szkół powiatowych.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~wazelina, 15:19 16-10-2018,   63%
Imprez w Kadzidle a msza powinna byc w Myszyncu ...starosta mysli ze swoim zachowaniem wygra ...przeciez to wszystko smiechu warte,niektorzy sa na emeryturze a medale dostaja
odpowiedz   •   oceń :  
~Pytanie, 19:39 16-10-2018,   72%
Z jakiego funduszu są organizowane takie imprezy dla wąskiego grona popleczników starosty?Wynajęcie sali,alkohol i zakąski finansuje starostwo czy szkoły? A może poradnie psychologiczno - pedagogicznej że swymi przedsiębiorczymi menadżera i?
odpowiedz   •   oceń :  
~Kurp, 23:11 16-10-2018,   20%
Zazrośnicy od Łukaszewskiego się odzywają bo Kubeł robi lepsze imprezy. Zamiast krytykować lepiej się uczcie
odpowiedz   •   oceń :  
~obserwator, 08:24 17-10-2018,   100%
@~Kurp Lepsze imprezy z alkoholem i lekkością obyczajów pod patronatem Starosty i po. dyrektora delegatury Mazowieckiego Kuratora Oświaty? Oświata to nie dyskoteka  ani koncert disco polo. Poza tym to ewidentna kampania wyborcza. Wystarczy obejrzeć zdjęcia ( baaaaaardzo słabe zresztą).
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
listopad 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31  1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6  7  8
 9  10  11  12  13  14  15
 16 dk17  18  19 dk20 dk21  22
 23  24  25  26  27  28  29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
zdjecie 7770