eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Młody, gniewny i pijany terroryzował rodzinę po powrocie z imprezy

REKLAMA
zdjecie 9637
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 9637

Kompletnie pijany nastolatek po powrocie z suto zakrapianej imprezy wpadł w szaleńczy amok i swoją agresję postanowił wyładować na rodzinie. Ci w przerażeniu zawiadomili policję, a sami uciekli do innego domu. Agresor jednak i tam ich znalazł!

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie, kiedy to do domu zakrapianej imprezie wrócił 19-letni mężczyzna. Najwidoczniej brakowało mu jeszcze wrażeń, bo postanowił wszcząć awanturę ze swoją rodziną grożąc, że wszystkich zabije niszczył wyposażenie domu. Jeden z wystraszonych rodziców wezwał na miejsce policję, sam zaś z pozostałymi członkami rodziny uciekł do sąsiadów. Jednak i tu pijany nastolatek ich znalazł a następnie dobijał się wybijając, m.in. szybę i raniąc siebie w rękę.

Po kilku minutach policjanci byli już na miejscu, gdzie zastali przestraszonych domowników oraz pijanego i agresywnego 19 - letniego mieszkańca naszego powiatu. Mężczyznę obezwładniono i po założeniu kajdanek przetransportowano do ostrołęckiej komendy. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie trzeźwości wykazało, że agresor był pijany, alkomat wykazał w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

- informuje podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ostatecznie mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie i jeszcze dziś usłyszy zarzut dotyczący znęcania się. Przestępstwo te jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5.

Jak wstępnie ustalono mężczyzna od około 3 lat znęcał się nad rodziną. Dlatego apelujemy, aby już na samym początku reagować na takie sytuację. Bierność w tym zakresie tylko wytwarza złudne myślenie sprawców takich przestępstw o ich bezkarności.

- dodaje podkom. Żerański.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×