eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Mówi o skandalu w Ostrołęce, sam miał... "swój trawnik" w Poznaniu. Chodzi o billboardy europosła

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
REKLAMA

"To skandal" - grzmi jeden z poznańskich aktywistów Koalicji Europejskiej, a chodzi o... billboardy europosła Zbigniewa Kuźmiuka, jakie pojawiły się na ulicach Ostrołęki. Jak widać, wieści szybko się rozchodzą i docierają nawet aż do Wielkopolski. Problem w tym, że Adrian Tomaszkiewicz, który ten spisek wietrzy, sam działał... podobnie.

" Jeszcze PIS nie zarejestrował list wyborczych - a już naruszają reguły gry. Czy tak powinno być?" - napisał na Twitterze Adrian Tomaszkiewicz, zamieszczając zdjęcie billboardu Zbigniewa Kuźmiuka. Europoseł reklamuje się już w Ostrołęce, ale jeszcze nie jako kandydat do europarlamentu (według najnowszych informacji, będzie 3. na liście PiS), a po prostu jako europoseł. Według niedawnego kandydata na radnego sejmiku wielkopolskiego, to złamanie reguł wyborczej gry.
Jednak w Poznaniu mogą mieć na ten temat inne zdanie, jeżeli przypomnimy sobie słynną akcję "Trawnik im. Adriana Tomaszkiewicza". Otóż na poznańskich Ratajach przed wyborami samorządowymi pojawił się duży plakat Tomaszkiewicza, jako kandydata do sejmiku. Po wyborach ogromne dzieło zostało... zmodyfikowane - zniknęły informacje zachęcające do głosowania. Prezentował się za to sam Tomaszkiewicz. Internauci nie mieli litości...Tymczasem, europosła Kuźmiuka wciąż oglądać możemy na billboardach. Do twarzy polityków musimy się w tym roku przyzwyczaić. Eurowybory już 26 maja, a później... kampania przed wyborami parlamentarnymi.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×