eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Na Goworowskiej kładą asfalt, na Traugutta zrywają zniszczoną nawierzchnię [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7942
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7942
Posłuchaj

Dziś nad ranem drogowcy z firmy Strabag rozpoczęli kolejny etap prac związanych z naprawą nawierzchni ulicy Traugutta i Goworowskiej.

Ulica Goworowska na odcinku od przejazdu kolejowego do ronda Radomskiego i dalej w kierunku Osiedla Pomian ma już nawierzchnię na całej długości jednego pasa. Jeszcze dziś ma być wykonana nowa nawierzchnia na całym remontowanym odcinku.

W kolejny etap wkroczyły też prace drogowe na ulicy Traugutta. Po wykonaniu nawierzchni asfaltowej od osiedla Wojciechowice w kierunku mostu Wyszyńskiego, drogowcy przystąpili dziś do zrywania asfaltu na drugim pasie - od mostu w kierunku Wojciechowic.

W związku z tym w rejonach prowadzonych prac mogą występować utrudnienia w ruchu. Wyznaczono osoby, które kierują ruchem wahadłowo. Zachowajcie ostrożność.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×