eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Na mapie miast wspierających WOŚP nie zabraknie Ostrołęki!

REKLAMA
zdjecie 2109
fot. facebook.pl/Łukasz Kulikfot. facebook.pl/Łukasz Kulik
REKLAMA

Ostrołęka zarejestrowała swój sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizacją pracy wolontariuszy i przebiegiem finału w naszym mieście ponownie pokieruje Aleksandra Boruch.

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Akcja tym razem poświęcona zostanie zbieraniu funduszy na walkę o zdrowie po pandemii koronawirusa. Hasło 32. finału ogłoszono pod koniec października. Brzmi ono: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

Finał akcji odbędzie się również w Ostrołęce. Aleksandra Boruch formalnie zarejestrowała sztab, nad którym patronat objął Urząd Miasta w Ostrołęce i prezydent Łukasz Kulik.

Jestem przekonany, że wspierając tę szczytną ideę, robimy coś naprawdę ważnego. Dzięki funduszom zebranym przez WOŚP udaje się zakupić nowoczesny sprzęt medyczny, który znacząco podnosi standardy leczenia w polskich szpitalach. Nasza wspólna praca przekłada się na konkretną pomoc dla pacjentów. Dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy już teraz są gotowi do pracy na rzecz WOŚP. Wasza bezinteresowna pomoc jest bezcenna i dowodzi, że w Ostrołęce żyją ludzie o wielkich sercach.

- komentuje ostrołęcki włodarz.

O szczegółach akcji, programie finału oraz wszelkich kwestiach związanych m.in. z rekrutacją wolontariuszy niezbędnych do pracy podczas finału oraz kwesty na ulicach miasta, dowiecie się z naszego serwisu.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×