eOstroleka.pl
,

Nagroda prezydenta RP dla Grupy Energa

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 503

Grupa Energa laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Zielona Gospodarka. Prezes spółki Mirosław Bieliński odebrał statuetkę z rąk prezydenta Bronisław Komorowskiego.

Do tegorocznej X. edycji nagrody nominowanych zostało 12 firm i instytucji w kategoriach: innowacyjność, obecność na rynku globalnym, ład korporacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu oraz zielona gospodarka. W tej ostatniej kategorii najlepsza okazała się Grupa Energa.

- Nominacja to wyraz uznania za wkład, jaki Państwo wnoszą w rozwój gospodarczy naszego kraju oraz budowanie pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki - napisał prezydent w liście gratulacyjnym.

W swoim przesłaniu Bronisław Komorowski podkreślił, że siła i znaczenie tej nagrody wynikają z coraz większego potencjału polskiej gospodarki, której wzrost jest wysoko oceniany przez europejskich partnerów Polski.

- Dla nas nagroda Prezydenta to wielki zaszczyt, ale też ważny sygnał, że idziemy w dobrym kierunku. To także zobowiązanie, iż nie zejdziemy z wytyczonej drogi, która poprzez szereg inwestycji ma nas doprowadzić do celu, jakim jest innowacyjna i ekologiczna energetyka - mówi Mirosław Bieliński.

REKLAMA
Kalendarz imprez
maj 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26  27 dk28  29  30 dk31  1
×