eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Napad na jednostkę WKU w Ostrołęce. W akcji żandarmeria wojskowa! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9654
fot. WKU Ostrołękafot. WKU Ostrołęka
REKLAMA
Posłuchaj
Dwóch zamaskowanych napastników wchodzi do jednostki WKU w Ostrołęce. Za zakładników biorą pracowników, wewnątrz budynku rozlewają łatwopalną substancję i podpalają ją – całe szczęście to tylko ćwiczenia sprawdzające sprawność i koordynację służb mundurowych. W działaniach uczestniczyła m.in. żandarmeria wojskowa.

Ćwiczenia służb mundurowych odbyły się w środę, 15 maja w jednostce Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ostrołęce. Do działań zaangażowano policję, straż pożarną, straż pożarną i żandarmerię wojskową. Celem ćwiczeń było sprawdzenie sprawności i koordynacji działań pomiędzy różnymi formacjami w sytuacjach zagrożenia.

Manewry trwały około 60 minut. Ćwiczeniom przyglądali się dowódcy każdej ze służb. Po zakończonych działaniach omówiono spostrzeżenia wi wnioski, które posłużyć mają doskonaleniu procedur.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 9654
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27 dk28 dk29  30
 31  1  2  3  4  5  6
×