eOstroleka.pl
Region,

Nastolatek stanie przed sądem, bo przebrał się za policjanta

REKLAMA
zdjecie 3121
zdjecie 3121
REKLAMA
zdjecie 3121
Posłuchaj
Grójec: Mundurowi patrolujący teren Kozietuł w rejonie stacji paliw zatrzymali 16-latka, który przebrał się za policjanta. Nastolatek ubrany był w czarne moro z napisami „Policja”.

W niedzielę wieczorem policjanci z Mogielnicy patrolując rejon stacji paliw zauważyli młodego mężczyznę robiącego zakupy w kasie stacji, który ubrany był w czarną bluzę moro z napisami Policja. Mężczyzna na widok policjantów próbował uciec. Okazało się, że to 16-letni mieszkaniec gminy Belsk Duży, który jak twierdzi bluzę kupił przez internet. Nosił ją, ponieważ w przyszłości chciał zostać policjantem.

Interweniujący dzielnicowy zabezpieczył mundur, nastolatek został przekazany pod opiekę rodzicowi. Sprawa zostanie skierowana do sądu rodzinnego, który oceni zachowanie nieletniego. Zgodnie z art. 61 kodeksu wykroczeń noszenie munduru nie będąc policjantem jest zabronione.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18  19  20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×