eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Nie ma chętnych do pracy w ostrołęckim ratuszu

REKLAMA
zdjecie 8733
zdjecie 8733
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 8733

Fiaskiem zakończył się nabór na kilka wolnych stanowisk w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Prezydent Łukasz Kulik unieważnił konkursy, ponieważ w określonym w postępowaniu terminie nikt nie złożył oferty.

Obecnie trwa nabór pracowników na wolne etaty w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Prezydent oferuje pracę m.in. w nowo utworzonym dziale prasowym. Poszukiwani są także dyrektorzy kilku wydziałów, dyrektor MZOSTiIT, dyrektor OCK, audytor wewnętrzny. Ofert pracy w ostrołęckim ratuszu jest mnóstwo, gorzej jest z kandydatami. Konkursy są unieważniane i ponawiane z powodu braku ofert lub z powodu nie spełnienia przez kandydatów wymagań formalnych.

20 marca ogłoszono wyniki naboru na inspektora ds. miejskiego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz dyrektora Wydziału Koordynacji Projektów i Zamówień Publicznych. W obu przypadkach postępowanie rekrutacyjne zakończyło się fiaskiem. Oferty, które wpłynęły – łącznie trzy – nie spełniały wymogów formalnych.

15 i 11 marca unieważniony został konkurs na inspektora ds. miejskiego zasobu geodezyjnego  i kartograficznego oraz uzgadniania usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu w Wydziale Geodezji i Kartografii oraz podinspektora do spraw realizacji inwestycji drogowych. Powód -  nie wpłynęła żadna oferta pracy.

Wciąż poszukiwany jest dyrektor Wydziału Inwestycji Miejskich. Jeszcze niedawno tę funkcję sprawował Radosław Parzych, później zastąpił go Piotr Brodacki, a po tym jak obaj pożegnali się z Urzędem Miasta, obowiązki dyrektora wydziału pełnił śp. Franciszek Dziczek. W ostatnim naborze na dyrektora udział brało ośmiu kandydatów, lecz nie wyłoniono zwycięzcy. Termin składania dokumentów w obecnym naborze upływa dziś o 16.00.

Więcej informacji o naborach znajdziecie w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Praca".

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1  2
×